Stosuj wyłącznie oryginalny toner Xerox, osiągając faktyczne oszczędności i 100% wydajność.

Oryginalny toner Xerox – stworzony z myślą o drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Xerox

Materiały Xerox zapewniają jakość, niezawodność i wydajność
Stosowanie oryginalnego tonera oraz atramentu Xerox w drukarce Xerox gwarantuje spójną jakość wydruków. Testy przeprowadzone przez niezależne laboratoria oceniające drukarki dowiodły, że oryginalne materiały Xerox są bardziej niezawodne i oferują o 27% większą ilość wydrukowanych stron niż odpowiedniki na rynku zamienników.
Ogranicz ryzyko do minimum dzięki oryginalnym materiałom Xerox
Jakość i niezawodność oryginalnego atramentu stałego Xerox
Kontroluj całkowity koszt posiadania
Zakup niedrogiego zamiennika tonera i atramentu, zapewniający nieznaczne, krótkoterminowe oszczędności, może w efekcie końcowym okazać się droższy, ze względu na konieczność częstej wymiany uszkodzonych i nieszczelnych wkładów z tonerem, a także utratę produktywności w wyniku przestoju urządzeń z powodu usterek nagrzewnic i urządzeń do przetwarzania obrazów. Testy porównawcze wkładów z tonerem przeprowadzone na kilku różnych wkładach instytut Buyers Lab Institute (BLI) wykazały, że wkłady Xerox zapewniają wyjątkowo wysoką łączną ilość wydrukowanych stron, pierwszorzędną jakość obrazu orz niezawodność w porównaniu do produktów regenerowanych. Przeczytaj całe raporty:
Buyer's Laboratory (BLI)
Phaser 3250
Phaser 4510
Phaser 6010
Phaser 6500
ColorQube 8570
Spencer Lab
Phaser 6360 kontra zamienniki
Technologie tonerów Xerox Wkłady z tonerem Xerox są inteligentne i dopasowane do drukarki lub MFP w celu zapewnienia ważnych informacji na temat stanu, a także zwiększenia produktywności procesu pracy.

Funkcje wskazywania stanu obejmują:
 • Miernik gazu tonera: w celu zapewnienia czytelnej informacji na temat pozostałej żywotności tonera.
 • Średnie pokrycie: w celu lepszego zrozumienia wykorzystania tonera do druku dokumentów.
 • Zliczanie stron: w celu zapisania liczby wydrukowanych stron danego dnia i zaplanowania konserwacji zapobiegawczej lub wymiany materiałów eksploatacyjnych o długiej żywotności.
 • Alert o niskim poziomie tonera / pustym tonerze: w celu powiadomienia, w momencie gdy wkład z tonerem Xerox jest prawie pusty, tak aby zamówić jego wymianę.
 • Data pierwszego/ostatniego użycia: w celu zapisania daty pierwszego montażu wkładu z tonerem Xerox oraz daty ostatniego użycia.
 • Opcja e-mail: w celu zgłoszenia ponownego zamówienia materiałów i ustawienia automatycznych przypomnień.
Te wbudowane funkcje zwiększają wydajność i funkcjonalność drukarki. Ponadto drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne Xerox wysyłają komunikat ostrzegawczy w przypadku wykrycia nieoryginalnych materiałów, chroniąc drukarkę przed możliwym uszkodzeniem.

Wyprodukowane w celu spełnienia najwyższych standardów
Wkłady z tonerem Xerox stale zapewniają ostrą i optymalną jakość druku oraz niezawodność. Opracowane wraz z urządzeniami Xerox wkłady z tonerem Xerox:
 • Wykorzystują najnowsze rozwiązania Xerox, włączając technologię agregacji emulsyjnej (toner EA) oraz atramentu stałego Xerox
 • Zabezpieczają inwestycję w urządzenia Xerox oraz
 • Mogą być recyklingowane poprzez stronę internetową Xerox Green World Alliance.
Technologie tonerów Xerox Xerox jest pionierem w dziedzinie rozwoju zaawansowanych technologii tonerów, a toner EA to znaczący przełom. W przeciwieństwie do tradycyjnego tonera, który składa się z rozkruszonych i zmiażdżonych cząstek o nieregularnym kształcie, toner EA zostaje wyprodukowany chemicznie w ciągu zaledwie minuty, jest jednolity pod względem koloru i wykorzystuje o 25% mniej energii podczas produkcji. Jednolity kształt i rozmiar cząstek tonera EA, z ich właściwością agregacji, skutkuje o 45% mniejszym zużyciem tonera w porównaniu z tonerami tradycyjnymi.

Kluczowe zalety tonera EA Xerox:
 • 20% zmniejszenie kosztów energii
 • Wyraźniejsza jakość obrazu oraz poprawiona jakość wydruku cienkich linii oraz tekstu.
 • Wyższa niezawodność urządzenia oraz niższe koszty serwisowania dzięki zastosowaniu technologii topienia bezolejowego.
 • Szybsze rozgrzewanie drukarki oraz mniejsze zużycie energii.
 • Mniejsze, lżejsze wkłady z tonerem oraz mniejsza ilość odpadów.
Xerox oraz Fuji Xerox opracowały ponad 50 modeli drukarek biurowych i produkcyjnych, korzystających z tonerów EA.
Technologie tonerów Xerox Podczas procesu rozwoju produktu skład tonera jest opracowywany w celu zmaksymalizowania całego procesu produkcji obejmującego bęben światłoczuły oraz podzespoły nagrzewnicy. Wewnętrzne tabele koloru, algorytmy półtonu, a nawet ładunek napięcia podawany na bęben są zoptymalizowane z tonerem w celu uzyskania najwyższej możliwej jakości – najlepszej rozdzielczości oraz żywych kolorów wydruków. Oryginalne materiały Xerox zawsze zapewniają optymalną wydajność i niezawodność urządzenia.

Dlaczego oryginalny toner Xerox jest lepszy?
 • Wkłady z tonerami Xerox są opracowywane w ramach zintegrowanego projektu z drukarkami Xerox.
 • Oryginalne tonery Xerox są bezpieczne i nietoksyczne.
 • Wybierając tonery Xerox, wybierasz zaawansowaną technologię materiałów Xerox, opracowaną specjalnie z myślą o każdym produkcie w celu zapewnienia najlepszej jakości druku oraz niezawodności działania.
 • Nieoryginalne tonery do produktów Xerox zawierają cząstki rozkruszone, a nie kuliste. Są one bardziej ścierne i powodują wcześniejsze zużycie bębnów, taśm oraz nagrzewnic. Przedwczesna wymiana bębna i nagrzewnicy nie tylko przekroczy oszczędności wynikające z zakupu tonera, lecz również znacząco zwiększy łączny koszt na stronę.
 • Oryginalne tonery Xerox są bezpieczne i nietoksyczne.
Technologie tonerów Xerox Xerox recyklinguje zużyte tonery od wielu lat na dwa sposoby:
 1. Każdego roku ponad milion funtów zużytych tonerów klientów wraca do Xerox, z których wybrane produkty są recyklingowane i wprowadzane z powrotem do procesu produkcji, a następnie ponownie wykorzystywane.
 2. W ramach procesu produkcji tradycyjne tonery, które nie spełniają specyfikacji dotyczącej rozmiaru, są recyklingowane i przywracane do procesu produkcji tonerów Xerox.