Gerçek tasarruf ve 100% performans için yalnızca Hakiki Xerox Toner kullanın.

Hakiki Xerox Toner: Xerox yazıcınız veya çok fonksiyonlu yazıcınız için geliştirildi

Xerox Malzemeleri Kalite, Güvenilirlik ve Performans Sunar
Xerox yazıcınızda Hakiki Xerox toner ve mürekkebini kullanmanız, çıktıların hep aynı kalitede basılmasını garanti eder. Bağımsız değerlendirme laboratuarlarınca gerçekleştirilen ölçümler, Hakiki Xerox Malzemelerinin yan sanayi ürünlerine göre daha güvenli olduğunu ve %27 daha fazla çıktı sağladığını kanıtlamıştır.
Hakiki Xerox Malzemeleri ile Risklerden Korunun
Hakiki Xerox Katı Mürekkep Kalitesi ve Güvenilirliği
Toplam Mülkiyet Maliyetini Kontrol Edin
Ucuz yan sanayi ürünü toner ve mürekkep almanız kısa vadede kazanç sağlasa da, bozuk ve sızdıran toner kartuşlarının sıkça değiştirilmesi, ayrıca ısıtıcı ve görüntüleme ünitesi hatalarının yol açtığı cihaz aksama sürelerinden kaynaklanan üretkenlik kaybı nedeniyle uzun vadede daha pahalı olabilir. Buyers Lab Enstitüsü (BLI), farklı yazıcı kartuşlarında yaptığı karşılaştırmalı kartuş testlerinde Xerox kartuşlarının yeniden üretilmiş markaya göre toplamda daha yüksek sayfa verimi, görüntü kalitesi ve güvenilirlik performansı sağladığını göstermiştir. Tam raporu okuyun:
Buyer's Laboratory (BLI)
Phaser 3250
Phaser 4510
Phaser 6010
Phaser 6500
ColorQube 8570
Spencer Lab
Phaser 6360 ve Yan Sanayi
Xerox Toner Teknolojileri Xerox toner kartuşları akıllıdır ve arayüzü ile yazıcınıza veya Ç.F. yazıcınıza bağlanarak önemli durum bilgileri sağlar, iş süreçlerinizi daha üretken kılar.

Bazı durum özellikleri şunlardır:
 • Toner Göstergesi: Kalan toner ömrünü gösterir.
 • Ortalama Kullanım: Dokümanlarınızın toner kullanımını daha iyi anlamanızı sağlar.
 • Sayfa Sayısı: Geçmişte basılan sayfa sayısını kaydederek koruyucu bakımı öngörebilmenizi veya uzun ömürlü sarf malzemelerini değiştirmenizi sağlar.
 • Toner Az/Toner Bitti uyarısı: Xerox toner kartuşunuz azaldığında yenisini alabilmeniz için sizi uyarır.
 • İlk/son kullanıldığı tarih: Bir Xerox toner kartuşunun ilk takıldığı ve son kullanıldığı tarihi kaydeder.
 • E-posta seçeneği: Malzeme siparişini hatırlatır ve otomatik hatırlatmayı kurmanıza yardım eder.
Bu yerleşik özellikler baskı cihazınızın performansını ve işlevselliğini güçlendirir. Ayrıca, Xerox yazıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar sahte malzemeler algılandığında uyarı mesajı göndererek yazıcınızı olası bir hasardan korur.

En yüksek standartlarda üretilmiştir
Xerox toner kartuşları her zaman keskin ve üstün baskı kalitesi ve güvenilirlik sunar. Xerox ekipmanıyla birlikte geliştirilen Xerox toner kartuşları:
 • Emülsiyon Toplamalı (EA Toner) ve Xerox Katı Mürekkep dahil, Xerox teknolojisindeki son yenilikleri temsil eder.
 • Xerox donanımlarında yatırımınızı koruyun ve
 • Xerox Yeşil Dünya İttifakı web sitesi üzerinden geri dönüştürülebilir.
Xerox Toner Teknolojileri Xerox, gelişmiş toner teknolojilerinde öncüdür ve EA toner bariz bir devrimdir. Düzensiz şekillerde ezilmiş ve öğütülmüş partiküllerden oluşan geleneksel tonerin aksine, EA toner kimyasal olarak ince, tek formlu renk küreciklerine dönüşür ve üretilirken %25 daha az enerji harcar. EA toner partiküllerinin tek formlu şekil ve boyları ile "toplanma" özellikleri, geleneksel tonere göre %45 daha az toner tüketimi sağlar.

Xerox EA Tonerin Başlıca Avantajları:
 • Enerji maliyetlerinde %20 azalma
 • Daha keskin görüntü kalitesi ve gelişmiş ince çizgiler ve metinler.
 • Yağsız erime sayesinde yüksek cihaz güvenilirliği ve düşük servis maliyeti.
 • Yazıcıda hızlı hazırlanma süresi ve düşük enerji tüketimi.
 • Daha küçük ve hafif toner kartuşları, daha az atık.
Xerox ve Fuji Xerox, EA toner kullanan 50'den fazla ofis ve üretim baskı modeli geliştirmişlerdir.
Xerox Toner Teknolojileri Ürün geliştirme sırasında, görüntüleme tamburu ve ısıtıcı bileşenleri dahil tüm baskı sürecini maksimize etmek için toner alaşımı tanımlanır. Mümkün olan en yüksek çıktı kalitesini, baskı uygulamalarınız için en iyi çözünürlük ve canlı renkleri elde etmek için dahili renk tabloları, ara ton algoritmaları ve hatta tambura uygulanan voltaj şarjı toner ile tamamen optimize edilir. Hakiki Xerox malzemeleri her zaman optimum cihaz performansı ve güvenilirliği sağlar.

Xerox tonerin çok daha iyi olmasının nedeni nedir?
 • Xerox toner kartuşları Xerox yazıcılarına entegre bir tasarımla geliştirilmiştir.
 • Hakiki Xerox tonerleri güvenlidir ve toksik değildir.
 • Xerox tonerlerini seçtiğiniz zaman, her ürünün en iyi görüntü kalitesini ve güvenilir kullanımı sağlaması için özel olarak geliştirilen ileri Xerox Malzeme teknolojisini seçmiş olursunuz.
 • Xerox ürünlerine yönelik sahte tonerler, küre biçiminde olmayan, ezilmiş partiküllerdir. Bunlar daha aşındırıcıdır ve tambur, kayış ve ısıtıcılarda erken aşınmaya yol açarlar. Bir tambur veya ısıtıcının erken değiştirilmesi toner kazancınızı götürecek ve sayfa başı toplam maliyeti belirgin şekilde artıracaktır.
 • Hakiki Xerox tonerleri güvenlidir ve toksik değildir.
Xerox Toner Teknolojileri Xerox, atık toner malzemelerini yıllardır iki şekilde geri dönüştürmektedir:
 1. Her yıl, seçilen ürünlerden yaklaşık yarım milyon ton atık toner Xerox'a döndürülür ve burada geri dönüştürüldükten sonra işlenerek tekrar kullanılır.
 2. Üretim sürecinin bir parçası olarak, ebat özelliklerine uymayan geleneksel toner geri dönüştürülerek tekrar Xerox toner üretim sürecine katılır.