Site Haritası

Xerox Corporation (NYSE:XRX) dünya önde gelen belge yönetim teknolojisi ve hizmetleri kuruluşudur. 17 milyar dolar değerinde bir şirket olan Xerox, sektördeki en geniş teklif portföyünü sunmaktadır. Dijital sistemler renkli ve siyah beyaz yazdırma ve yayın sistemleri, dijital baskı makineleri ve "kitap fabrikaları", çok işlevli aygıtlar, lazer ve katı mürekkepli ağ yazıcıları, fotokopi makineleri ve faks makinelerini kapsar. Xerox'un hizmet konusundaki uzmanlığının bir eşi daha yoktur ve şirketlerin çevrimiçi belge arşivleri geliştirmelerine yardımcı olunması, çalışanların ofis içerisinde belgeleri ve bilgileri nasıl en etkili bir şekilde paylaşabileceklerinin analiz edilmesi, şirket içi baskı mağazaları ya da posta odaları kullanılması ve doğrudan posta, fatura, broşür ve daha fazlasını özelleştirmek için kullanılabilen Web tabanlı süreçlerin inşa edilmesini kapsar. Xerox ilgili yazılım, destek ve toner, kağıt ve mürekkep gibi sarf malzemelerini de sunar.

Ofis Ekipmanları | Üretim Çözümleri | Dış Kaynaklı Doküman Çözümleri | Sarf Malzemeleri ve Destek

Ofis Ekipmanları

Çok Fonksiyonlu / Hepsi Bir Arada Yazıcılar
Kopyalama yapmak, yazdırmak, taramak ve faks alıp göndermeniz gerekiyorsa, çok fonksiyonlu yazıcılarımız ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

 • Renkli
  Kopyalama, yazdırma, tarama ve faks görevlerini yapabilen, geniş renkli çok fonksiyonlu yazıcılar yelpazesi
 • Dakikada 30 sayfaya kadar S/B baskı hızı
  Xerox'un çok fonksiyonlu lazer yazıcı modelleriyle dakikada 30 sayfaya kadar siyah beyaz çıktı almak mümkündür. Her bir çok fonksiyonlu lazer yazıcı, letter ile tabloid arası boyutlarda yazdırma, kopyalama, tarama ve faks özelliği sunar. İş grubu üretkenliğini en üst düzeye çıkaran bu siyah beyaz all in one yazıcılarda, güvenebileceğiniz bir performans ve zengin özellikler bulacaksınız.
 • Dakikada 30 sayfanın üzerinde S/B baskı hızı
  Siyah beyaz fotokopi yazıcı tarayıcı işlevli lazer yazıcılar, letter ile tabloid arası kağıt boylarında dakikada 30 sayfadan fazla çıktı vermektedirler. Daha fazla yazdırma, kopyalama, tarama ve daha çok kişiye faks gönderebilme yeteneği çok fonksiyonlu siyah beyaz lazer yazıcıları fotokopi yazıcı tarayıcı görevlerinde etkin kılar.

Ofis Yazıcıları
Sadece yazdırma yapmanız gerekiyorsa, endüstri lideri Phaser yazıcıları etkileyici bir özellikler ve seçenekler dizisi sunar.

 • Renkli
  Tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak ödüllü renkli lazer yazıcı ve solid ink yazıcı çeşitleri.
 • Siyah Beyaz
  Ofisinizin güvenebileceği çalışkan ve kullanımı kolay siyah beyaz lazer yazıcı çeşitleri

Fotokopi Makineleri
Sadece kopyalama yapmanız gerekiyorsa, hızlı ve uygun fiyatlı dijital fotokopi makinalarımız size eşsiz bir fırsat sunar.

Yazılım
Üretkenliğinizi artırmanız, iletişiminizi geliştirmeniz ve paradan tasarruf etmeniz için tasarlanan yenilikçi yazılım çözümleri ile Xerox donanım yatırımınızdan daha fazla yararlanın.

  ^ SAYFANIN BAŞINA DÖN


  Üretim Çözümleri

  Üretim Yazıcı ve Dijital Baskı Makineleri

  Üretkenlik, yazdırma kalitesi ve tasarruf sağlayan tam renkli, yüksek hızlı, dijital baskı makinesi modelleri.
  • Renkli
   Dijital baskı makinesi modelleri talep üzerine yazdırma ve bire bir pazarlama gibi uygulamaları etkinleştirmek için dijital renkli yazdırma özelliği ile mevcut iş akışınızı tamamlar.
  • S&B Yayın
   Tüm dijital baskı uygulamaları için benzersiz esneklik ve güvenilirliğe sahip üretken siyah beyaz ve highlight renkli baskı ve yayıncılık yazıcıları.
  • S&B Değişken Veri
   Değişken veri baskıları ve yayıncılık ortamları için hızlı, güvenilir tek renkli seri baskı yazıcıları
  • Renkli
   Düşük maliyetli yazıcılar çok sayıda dijital baskı uygulaması için yüksek kaliteli renkler sağlar.
  • Siyah & Beyaz
   Düşük maliyetli dijital baskı üretkenliği ve görüntü kalitesi için yüksek hızlı, yüksek baskı kapasitesine sahip fotokopi makinesi/yazıcılar ve fotokopi makineleri.
  • S&B Yayın
   Tüm dijital baskı uygulamaları için benzersiz esneklik ve güvenilirliğe sahip üretken siyah beyaz ve highlight renkli baskı ve yayıncılık yazıcıları.
  • S&B Değişken Veri
   Değişken veri baskıları ve yayıncılık ortamları için hızlı, güvenilir tek renkli seri baskı yazıcıları

  İnkjet/Sürekli Besleme

  Üstün görüntü kalitesi, hız ve esneklik (MICR dahil) maksimum çalışma süresiyle birlikte, üretkenliği artırır ve maliyetleri düşürür.

   İş Akışı ve Yazılım Çözümleri

   FreeFlow™ ürünleri, mevcut iş akışınızla kolayca bütünleşir ve sizin için en iyi şekilde çalışan bileşenleri bir araya getirmek için özgürlük ve esneklik sağlar.

   Besleyiciler ve Baskı Son İşlem Çözümleri

   Turn your Xerox press into a complete workflow solution with feeding and print finishing equipment. ^ SAYFANIN BAŞINA DÖN


   Dış Kaynaklı Doküman Çözümleri

   Maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, pazara sunum süresini kısaltan ve müşteri memnuniyetini arttıracak doküman dış kaynak kullanım hizmetleri.

   İletişim ve Pazarlama Çözümleri
   Çağdışı belge tedarik zinciri işlemleriyle, zaman, para ve efor mu kaybediyorsunuz?
   Yeni müşteriler bulmak için çok fazla harcama mı yapıyorsunuz?
   Sadece sahip olduğunuz müşterilerden mi yararlanabiliyorsunuz?
   Pazarlama yatırım getirinizi artırmak mı istiyorsunuz?

   Kurumsal İçerik Yönetimi
   Do you know how to automate your document processes?
   Are you spending too much time managing your paper and digital content?

   Yönetilen Baskı Hizmetleri
   Baskı ortamınızı düzenlemenin gerçek maliyetinden haberdar mısınız?
   Kar zarar tablonuzu etkileyen teknolojik altyapınızın maliyetini düşürmek mi istiyorsunuz?
   Çalışanlarınız, iş hedeflerini gerçekleştirmekle ilgilenebilecekken, yazıcılarla ilgili sorunları çözmekle vakit ve enerji mi kaybediyor?
   Çevre dostu ve daha sürdürülebilir iş uygulaması mı arıyorsunuz?
   Yazıcı cihazlarınızın güvenlik sorunu teşkil edebileceğinin farkında mısınız?
   Kanıtlanmış, garantili sonuçlar mı istiyorsunuz?

   Vaka Çalışması

   ^ SAYFANIN BAŞINA DÖN