Scannen naar een privé-mailboxmap
Met deze toepassing kunt u documenten naar een privé-mailboxmap scannen. Voor privé-mailboxmappen is mogelijk een toegangscode nodig.
U kunt uw eigen privé-mailboxmappen maken in de Embedded Web Server. Raadpleeg
Een privé-mailboxmap maken voor meer informatie.
Scannen naar een privé-mailboxmap:
1. Plaats uw originelen.
2. Druk op het bedieningspaneel van de printer op de toets Home.
3. Druk op Werkstroomscannen.
4. Selecteer een privé-mailboxmap op het scherm Een werkstroom kiezen om een werkstroom te selecteren.
Opmerking:Als het scherm Een werkstroom kiezen niet automatisch wordt weergegeven, selecteert u Werkstroom wijzigen om het scherm weer te geven.
5. Voer de toegangscode op het scherm Toegangscode mailbox in en selecteer vervolgens OK.
6. Als u een bestandsbestemming wilt toevoegen, selecteert u Bestandsbestemmingen toevoegen en selecteert u vervolgens een bestandsbestemming in de lijst.
7. Pas de instellingen voor werkstroomscannen naar wens aan.
• Als u het gescande document als specifieke bestandsnaam wilt opslaan, selecteert u de bestandsnaam van de bijlage, voert u een nieuwe naam in en selecteert u vervolgens OK.
• Als u het gescande document met een specifieke bestandsindeling wilt opslaan, selecteert u de bestandsnaam van de bijlage en selecteert u de gewenste indeling.
• Als u de glasplaat gebruikt, kunt u pagina's samenvoegen in één scanbestand door Opbouwopdracht in te schakelen.
• Als u 2-zijdige originelen scant, selecteert u 2-zijdig scannen en selecteert u vervolgens een optie.
Voor meer informatie over beschikbare functies raadpleegt u
App-functies.
8. Selecteer Scannen om met scannen te beginnen.
9. Als Opbouwopdracht is ingeschakeld, voert u de volgende stappen uit als u hierom wordt gevraagd:
• Selecteer Volgende segment programmeren om de instellingen te wijzigen.
• Selecteer Volgende segment scannen om een andere pagina te scannen.
• Selecteer Verzenden als u klaar bent.