De paginaopmaak wijzigen
Met Paginaopmaak plaatst u een opgegeven aantal pagina's op een of beide zijden van het papier.
De paginaopmaak wijzigen:
1. Druk op het bedieningspaneel van de printer op de toets Home.
2. Selecteer Kopiëren.
3. Selecteer Pagina-opmaak.
4. Selecteer een van de volgende opties.
• Pagina's per zijde: Met deze optie plaatst u een opgegeven aantal pagina's op een of beide zijden van het papier. Selecteer het gewenste aantal pagina's per zijde.
• Beeld herhalen: Met deze optie plaatst u een gespecificeerd aantal identieke beelden op een of beide zijden van het papier. Selecteer het aantal gewenste beelden. Met Auto-herhalen bepaalt de printer het maximale aantal beelden dat op het momenteel geselecteerde papierformaat past.
5. Als u een specifiek aantal rijen en kolommen wilt invoeren, selecteert u Rijen en kolommen opgeven. Selecteer het veld Rijen of Kolommen. Gebruik de cijfertoetsen of selecteer de pijlen om het aantal rijen en kolommen in te voeren. Schakel het selectievakje bij Achtergrond roteren in om het papier te roteren.
6. Selecteer Origineelrichting om de richting van het origineel te wijzigen. Selecteer Portret of Landschap.
7. Selecteer OK.