• שירותי הדפסה מנוהלים – הניתוח של InfoTrends: "תשתית טכנולוגיית מידע מנוהלת: שירותי הדפסה מנוהלים"

ניתוח InfoTrends: "תשתית טכנולוגיית מידע מנוהלת: שירותי הדפסה מנוהלים"

ניתוח "המקור של יתרון תחרותי" של InfoTrends מציב את Xerox כמובילה בשוק ספקי שירותי הדפסה מנוהלים.

לקריאת דוח InfoTrends (PDF, 988 KB) ›

Xerox גאה על מיקומה כמובילת שוק בניתוח "תשתית טכנולוגיית מידע מנוהלת: שירותי הדפסה מנוהלים" של InfoTrends. הדוח מציין כי "Xerox היא הספקית המובילה של שירותי הדפסה מנוהלים. יש לה תכנית מוכחת לאספקת שירותי הדפסה מנוהלים והיא משרתת קהל לקוחות מגוון במיוחד המונה עסקים מכל הגדלים ומכל ענפי התעשייה. ... מגוון הלקוחות שמשרתת Xerox מבוסס היצע הפתרונות והשירותים עבור שווקים רוחביים מגוונים".

דוח InfoTrends מציין אף את ההתמקדות שלנו בסיוע לעסקים לעבור לדיגיטל ומדגים את הערך שנלווה לשירותים שלנו. InfoTrends מאמינה כי השותפויות שיצרנו בשנת 2015 עם Hyland Software ו-Datawatch יעזרו להבדיל את שירותי הדפוס המנוהלים, את הפתרונות ההיקפיים ואת השירותים שלנו מאלה של המתחרים.

הניתוח מדגיש את החוזקות שלנו, בהן רמת שירות הלקוחות הגבוהה שלנו, את גישתנו החדשנית לשירותי הדפסה מנוהלים המבוססת על אוטומציה של המעקב והדיווח ואת הפתרון CompleteView Pro שלנו.

תשתית טכנולוגית מידע מנוהלת: שירותי הדפסה מנוהלים

מקור: "תשתית טכנולוגיית מידע מנוהלת: שירותי הדפסה מנוהלים" מאת ברנדן מורס, מרץ 2015 יוני 2014

מידע על שירותי ההדפסה המנוהלים של Xerox®‎

כמובילה בשוק שירותי ההדפסה המנוהלים Xerox מספקת שירותי הדפסה מנוהלים מקיפים ומלאים הכוללים את כל הדרוש לבניית תשתית ההדפסה בארגונים שונים: החל מרשת משרדית דרך מחלקת הדפוס בארגון ועד לפתרונות עוזר וירטואלי. שירותי ההדפסה המנוהלים של Xerox®‎ המבוססים על ניתוח נתונים קפדני ומתודולוגיות Lean Six Sigma ועוזרים ללקוחות מכל הגדלים לצמצם עלויות, לשפר את תפוקת העבודה ולעמוד ביעדי האחריות הסביבתית שלהם.

Share: