Xerox Nuvera® 100/120/144/157 EA Dijital Üretim Sistemi
İş Akışı Yazılımı

Xerox Nuvera® 100/120/144/157 EA Dijital Üretim Sistemi

İş Akışı Yazılımı

Tüm baskı iş akışınız için otomasyon ve entegrasyon. Yerinde ve Bulut'ta.
FreeFlow Digital Publisher interaktif, etkili, elektronik iletişim sağlayarak erişim alanınızı çarpıcı biçimde artırır. Yerinde ve Bulut'ta.
FreeFlow Makeready ön baskı aşamalarını basitleştirir.
FreeFlow Output Manager (Çıktı Yöneticisi) birden fazla seri baskı sistemi içerisinde yazdırma işi yönetimi denetimini merkezileştirerek dijital baskı üretim kapasitesinizi, dönüş hızınızı ve verimliliğinizi arttırır.
FreeFlow™ Değişken Bilgi Seti değişken veri baskıları ve sunumunda maksimum seri baskı verimliliği elde edilmesi için Xerox VIPP özelliğine sahip güçlü bir araç portföyü sunar.
Xerox FreeFlow Web Hizmetleri müşterilerinizin 24/7 hizmetlerinize uyumlu bir şekilde erişmesini sağlar, hem de 24/7 personel hizmeti sunmaksızın. İş biletlendirme işlemlerini, izlemeyi ve yönlendirmeyi otomatikleştirmek için siparişlerinizi (Web, telefon, faks ve kapı müşterisi) birleştirir, ayrıca daha fazla ticari işleme dönüştürülebilecek beceriler ekleme sürecini kolaylaştırır.
The leading technology for engaging your audiences with personalised, relevant communications across print and digital media touchpoints.
Plan, automate, deliver and track superior multichannel campaigns
Power your communications with variable data. Win with advanced flexible design-to-production workflows.
Extend your reach far beyond print. Plan, automate, deliver, and track your multichannel campaigns.
Complete web-to-print solution with built-in prepress automation