İletişimde kalın
En son Xerox İş Geliştirme fırsatlarını öğrenin

Dijital Baskı İşletmeleri için İş Geliştirme

Xerox ProfitAccelerator®

Dijital baskı işinizi geliştirmeniz için ihtiyacınız olan her şey.

Xerox iş geliştirme kaynakları ile dijital baskı işinizi geliştirin

Xerox ProfitAccelerator®, dijital baskı ekipmanı yatırımınızı maksimize etmek amacıyla, Xerox'un benzersiz dijital baskı deneyimi ve uzmanlığını, dünya çapında birinci sınıf kaynaklarını ve sektörde öncü desteği bir araya getiren, güçlü bir araç ve program setidir.

İş Geliştirme Danışmalarımız, yüz yüze sundukları veya web seminerleri ya da eğitimleri üzerinden aktardıkları değerlendirmeler, plan geliştirme, satış eğitimi ve benzeri bir çok hizmetle başarılı bir dijital baskı işi kurmak için neler yapmanız gerektiğini gösterebilirler.

Bu güçlü desteğin tek bir amacı vardır: işinizi geliştirmek.

Dijital baskı işinizin hızla gelişmesi için ihtiyacınız olan her şeyi sunarız:

  • iş planınızı oluşturmanıza ve yatırım getirinizi hesaplayabilmenize yardımcı olacak araçlar
  • yeni uygulamalar üretebilmenize yardımcı olacak şablonlar, kılavuzlar ve örnekler
  • kârlı dijital baskı fırsatları hakkında çalışanlarınızı eğitmek için dersler, web seminerleri ve danışmanlık hizmeti
  • en yeni dijital baskı eğilimleri hakkında bilgilenmeniz için kitaplar, dergiler ve broşürler.

Çok Kanallı İletişim

Çeşitli kanalları (baskı, mobil, sosyal ve çevrimiçi) kullanan iletişim kampanyalarının sayısı artmaktadır. InfoTrends, bunun abartılmadığını düşünüyor. Ekim 2010 tarihli çapraz medya araştırmasında, pazarlamacıların kampanya başına 2,7 medya kanalı kullandıklarını saptamıştı. Strateji ve kapasitelerini çok kanallı iletişim aracılığıyla destekleyen baskı merkezleri, bu eğitim sayesinde çok büyük fırsatlar yakalacaktır.

daha fazla kaynak görün - Çok Kanallı İletişim
ProfitQuick Doğrudan Pazarlama ROI Planlayıcısı ProfitQuick™ Doğrudan Pazarlama ROI Planlayıcısı (yazılım aracı)
Bir doğrudan pazarlama kampanyası veya programının tam yatırım getirisini (ROI) göstermek veya tahmin etmek için tasarlanmış güçlü bir pazarlama aracıdır. Sadece bir hesaplayıcı değildir. Doğrudan pazarlama projelerinizin etkinliğini değerlendirmeniz için, kampanyaları karşılaştırma ve riskleri değerlendirme becerisi veren, gerçek tahminler ve sonuçlar sunan gelişmiş bir araçtır.

Broşür indir (PDF) 
Doğrudan Pazarlama Uygulama Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri Doğrudan Pazarlama Uygulama Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri
Doğrudan Pazarlama Uygulama Geliştirme Danışmanlık Hizmetlerimiz satış ve operasyon ekibinizi, doğrudan pazarlama fırsatlarını belirleme, yakalama ve bunlardan yararlanma ve ayrıca şirketinizde doğrudan posta iş akışını etkili bir şekilde uygulama konularında bilgilendirir.

Doğrudan pazarlama uygulama satışı (PDF)
Doğrudan pazarlama uygulama ile ilgili operasyonel değerlendirmeler (PDF)
Doğrudan pazarlama uygulamaları (PDF)
Xerox 1:1 Dersi Örnek Olay İncelemeleri

Xerox 1:1 Dersi Örnek Olay İncelemeleri New York Mets
İstatistikler, pazarlamada olduğu gibi beysbolda da önemlidir. Kişiselleştirilmemiş uygulamalar karşısında, verilerin yönlendirdiği doğrudan pazarlama uygulaması test edilmiş ve Xerox 1:1 dersi ortaklarının Mets'in grup bileti satışlarında %57,2 ve gruplardan yanıt alma oranlarında %36,3 artış sağlamasına yardımcı olduğu görülmüştür.

Örnek olay incelemelerini indirin (PDF) 
Videoyu görüntüle 
Xerox 1:1 Dersi Örnek Olay İncelemeleri Miami Üniversitesi
Miami Üniversitesi, b+p+t iletişim çözümlerinin yardımıyla, Onur Öğrencileri programına, üniversiteye gitmeyi düşünen başarılı öğrencilerin daha büyük yüzdesini çekmek için kişiselleştirilmiş, alakalı broşürler ve pURL'ler kullandı. Üniversite, baskı maliyetlerini %29 azaltırken hedeflerinin %30 oranında üzerine çıktı.

Örnek olay incelemelerini indirin (PDF) 
Videoyu görüntüle 
Xerox İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri ile Başarıyı Garantileyin

İş geliştirme danışmanlık desteğimiz, başarılı bir dijital baskı işi kurmanızda size yardımcı olabilir. Dersliklerde verilen klasik dersler, web seminerleri, e-Eğitim ve özelleştirilmiş danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunlara internet üzerinden (çevrimiçi) erişebilir veya canlı olarak (bizim veya sizin tesisinizde) katılabilirsiniz. Bir araç ve hizmet set sunmaktan daha fazlasını sunuyoruz. Xerox, başarı yolunda, kendini işinizi geliştirmenize yardımcı olmaya adamış iş ortağınızdır.

daha fazla kaynak görün - Kurumsal Geliştirme Hizmetleri
Satış ve Pazarlama Hizmetleri Satış ve Pazarlama Hizmetleri
Strateji ve taktiklerle bir pazarlama işletme planı geliştirmenize, nüfuz sahibi ajanslar ve pazarlamacılarla ilişki kurmanıza, iletişim planınızın bir parçası olarak sosyal medyadan yararlanmanıza ve yeni gelir olanaklarını belirlemeleri ve yakalamaları için satış elemanlarınızı eğitmeye yardımcı olacak hizmetlerle başarıya hızla ulaşın. Hizmetlerden örnekler:

Pazarlama Planı Geliştirme (PDF)
Satış Yönetimi Planı Geliştirme (PDF)
Değer Tabanlı Fiyatlandırma Eğitimi (PDF)
Dijital Baskı Satışı (PDF)
Değişken Bilgi Satışı (PDF)
Dikey Pazarlara Satış (PDF)
Ajanslar ve Pazarlamacılara Satış (PDF)
Sosyal Medya Hizmetleri (PDF)
İş Akışı ve Operasyonel Hizmetler İş Akışı ve Operasyonel Hizmetler
Etkili dijital baskı operasyonları açısından, iş akışı inşa etmek, bütünleştirmek, otomatik hale getirmek ve genel olarak iyileştirmek son derece önemlidir. Xerox analiz uzmanları, iş geliştirme danışmanları ve Xerox harici sektör uzmanları ağımızdan birçok alanda destek alabilirsiniz:

Dijital Tasarım Atölyesi (PDF)
Renk Yönetimi Atölyesi (PDF)
XMPie™ Eğitim ve Danışmanlık (PDF)
FreeFlow™ Web Hizmetleri Eğitimi (PDF)
FreeFlow VI Suite Eğitimi (PDF)
İnce Belge Üretimi ve Tasarımı (PDF)
SmartPress Üretim Danışmanları (PDF)
Uygulama Geliştirme Hizmetleri Uygulama Geliştirme Hizmetleri
Bu danışmanlık hizmetleri, yüksek değerli, yüksek hacimli özel uygulamalar geliştirmenize ve işinizi geliştirip müşterilerinize stratejik açıdan daha uygun hale gelmenize yardımcı olurlar. Bu alandaki destek, operasyonlar ekibiniz ve satış temsilcilerinize yöneliktir ve şunları içerir:

Doğrudan Pazarlama Uygulama Satışı Atölyesi (PDF)
TransPromo Satışı Atölyesi (PDF)
Doğrudan Pazarlama Uygulaması için Operasyonel Değerlendirmeler (PDF)
TransPromo Uygulaması için Operasyonel Değerlendirmeler (PDF)
Doğrudan Pazarlama Uygulaması (PDF)
TransPromo Uygulaması (PDF)
Kârlı bir dijital baskı işletmesi için yardımcı olacak mali kaynaklar

Sermaye yatırımlarınız için yatırım getirisini (ROI) ne sıklıkla hesaplayabiliyorsunuz? Belirli bir iş için hangi cihaz (ofset veya dijital) en kârlı olanı? Geleneksel maliyet + fiyatlandırma'nın ötesinde değer tabanlı bir modele nasıl ulaşırsınız? Gerçek işletme maliyetleriniz neler?
Xerox ProfitQuick™ İş Tahmincisi, İş Planlayıcısı ve Yatırım Planlayıcısı, bu ve diğer sorularınızı yanıtlamaya yardımcı olabilir. Yatırımınızı maksimize etmeniz ve kârınızı yükseltmeniz için mali modelleme yazılımı, kılavuzlar ve değerlendirmeler sunuyoruz.

Bu mali kaynakları edinmek veya daha fazla bilgi almak için Xerox temsilcinize danışabilirsiniz.