Stała komunikacja
Prosimy o pozwolenie przesyłania aktualnych informacji o ofertach rozwijania biznesu z Xerox
Pobierz Broszurę
Wyszukaj więcej metod rozwijania biznesu w zakresie druku cyfrowego

Rozwój biznesu w zakresie druku cyfrowego

Xerox ProfitAccelerator®

Wszystko czego potrzebujesz, by rozwijać biznes w zakresie druku cyfrowego.

Rozwijaj swój biznes przy pomocy narzędzi wspierających rozwój biznesu firmy Xerox

Pakiet ProfitAccelerator® firmy Xerox to niezawodny zestaw narzędzi przeznaczonych do zmaksymalizowania korzyści płynących z inwestycji w urządzenia do druku cyfrowego, który łączy w całość niezrównaną jakość druku cyfrowego oraz specjalistyczną wiedzę w tym zakresie, światowej klasy narzędzia i najlepsze w branży wsparcie techniczne.

Nasi konsultanci przedstawią metody rozwijania firmy świadczącej usługi druku cyfrowego wraz z analizą, planem rozwoju, szkoleniem dotyczącym sprzedaży i innym usługami dostarczanymi bezpośrednio albo poprzez seminaria internetowe i zajęcia prowadzone za pośrednictwem Internetu.

To solidne wsparcie realizowane jest z myślą o jednym celu: optymalny rozwoju Twojej firmy.

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz, byś mógł wystartować w kierunku sukcesu:

  • narzędzia pomagające w tworzeniu biznes planu i kalkulacji zwrotu z inwestycji
  • szablony, przewodniki i przykłady pomagające tworzyć nowe aplikacje
  • zajęcia, seminaria internetowe i konsultacje służące szkoleniu twoich pracowników w zakresie opłacalnych możliwości świadczenia usług druku cyfrowego
  • książki, czasopisma i broszury informujące o najnowszych trendach w dziedzinie druku cyfrowego.

Wiele kanałów komunikacji

Wzrasta liczba kampanii reklamowych wykorzystujących różnorakie kanały komunikacji: media drukowane, elektroniczne urządzenia przenośne, portale społecznościowe i Internet. Według firmy badawczej InfoTrends nie jest to tylko szum medialny. Na podstawie badań mediów, przeprowadzonych w październiku 2010 firma ta stwierdziła, że obecnie specjaliści w dziedzinie marketingu wykorzystują średnio 2,7 kanałów medialnych na kampanię reklamową. Tendencja ta stanowi ogromną szansę dla usługodawców w branży drukowania posiadających strategię i możliwości wspierania komunikacji z użyciem wielu kanałów.

patrz więcej zasobów - Wiele kanałów komunikacji
Narzędzie do planowania zwrotu z inwestycji w marketing bezpośredni ProfitQuick® Direct Marketing ROI Planner ProfitQuick™ Direct Marketing ROI Planner (oprogramowanie)
Doskonałe narzędzie marketingowe przeznaczone do ustalania i prognozowania całkowitego zwrotu z inwestycji (ROI) w kampanię lub program marketingu bezpośredniego. Nie jest to kolejny kalkulator – jest to zaawansowana usługa zapewniająca rzeczywiste prognozy i rezultaty służące ocenie efektywności projektów marketingu bezpośredniego oraz dające możliwość porównania wyników różnych kampanii jak również oceny ryzyka.

Pobierz broszurę (PDF) 
Usługi wsparcia konsultacyjnego w zakresie rozwoju aplikacji marketingu bezpośredniego Usługi wsparcia konsultacyjnego w zakresie rozwoju aplikacji marketingu bezpośredniego
Nasze usługi w zakresie rozwijania aplikacji biznesowych mogą pomóc pracownikom Twojej firmy odpowiedzialnym za sprzedaż i działalność operacyjną w poznaniu sposobów identyfikacji i wykorzystania możliwości związanych z marketingiem bezpośrednim oraz poznaniu metod efektywnego zarządzania mailingiem bezpośrednim.

Metoda sprzedaży usług mailingu bezpośredniego (PDF)
Operacyjne aspekty mailingu bezpośredniego (PDF)
Metoda prowadzenia mailingu bezpośredniego (PDF)
Przykłady wykorzystania programu 1:1 Lab firmy Xerox

Przykłady wykorzystania programu 1:1 Lab firmy Xerox Drużyna baseballowa New York Mets
Elementy statystyk w baseballu - i w marketingu. Dzięki użyciu celowego mailingu bezpośredniego w celu sprawdzenia jego skuteczności w stosunku do mailingu bez personalizacji partnerzy firmy Xerox z wykorzystaniem programu 1:1 lab pomogli drużynie baseballowej Mets w zwiększeniu sprzedaży biletów grupowych o 57,2% przy wzroście liczby grup odpowiadających na taki sposób komunikacji o 36,3%.

Pobierz studium przypadku (PDF) 
Obejrzyj film wideo 
Przykłady wykorzystania programu 1:1 Lab firmy Xerox Uniwersytet w Miami
Uniwersytet w Miami przy pomocy rozwiązań komunikacyjnych b+p+t wykorzystał odpowiednio spersonalizowane broszury i adresy pURL w celu przyciągnięcia do swojego programu studiów dyplomowych wyższego odsetka wysoko uzdolnionych uczniów szkół średnich. Założony cel przekroczono o 30% przy zmniejszeniu kosztów druku o 29%.

Pobierz studium przypadku (PDF) 
Obejrzyj film wideo 
Gwarancja sukcesu z usługami wsparcia konsultacyjnego w zakresie rozwijania biznesu firmy Xerox

Nasze wsparcie konsultacyjne w zakresie rozwijania biznesu może pomóc w pomyślnym zbudowaniu firmy świadczącej usługi druku cyfrowego. Tradycyjne kursy szkoleniowe z wykładowcą, seminaria internetowe, e-nauka oraz dostosowane do potrzeb klienta usługi konsultacyjne dostępne są za pośrednictwem Internetu, w siedzibie klienta lub naszej siedzibie. Oferujemy coś więcej niż zestaw narzędzi i usług - firma Xerox jest partnerem współtworzącym sukces Twojej firmy.

patrz więcej zasobów - Usługi dla rozwoju biznesu
Usługi w zakresie sprzedaży i marketingu Usługi sprzedaży i marketingu
Znajdź się na ścieżce prowadzącej do szybkiego osiągnięcia sukcesu dzięki usługom, które pomogą ci w opracowaniu strategii i taktyk w postaci marketingowego biznes planu, zbuduj relacje z wpływowymi agencjami i specjalistami w zakresie marketingu, wykorzystaj serwisy społecznościowe, jako część planu komunikacji oraz wyszkól swój zespół odpowiedzialny za sprzedaż w zakresie identyfikacji i wykorzystania nowych szans na zyskanie dochodu. Przykłady usług obejmują:

Opracowanie planu marketingowego (PDF)
Opracowanie planu zarządzania sprzedażą (PDF)
Szkolenie w zakresie ustalania cen w oparciu o wartość (PDF)
Sprzedaż usług druku cyfrowego (PDF)
Sprzedaż usług w zakresie drukowania zmiennych danych (PDF)
Sprzedaż w ramach rynków pionowych (PDF)
Sprzedaż na rzecz agencji i specjalistów w dziedzinie marketingu (PDF)
Usługi serwisów społecznościowych(PDF)
Usługi zarządzania dokumentami i usługi operacyjne Usługi zarządzania dokumentami i usługi operacyjne
Dla efektywnego działania firmy świadczącej usługi druku cyfrowego krytyczne znaczenie ma zbudowanie, zintegrowanie, zautomatyzowanie i ogólna poprawa w zakresie zarządzania dokumentami. Firma Xerox udostępnia wsparcie ze strony swoich certyfikowanych analityków, konsultantów w zakresie rozwoju biznesu i zewnętrznej sieci ekspertów w branży w kilku dziedzinach:

Warsztaty w zakresie projektowania cyfrowego (PDF)
Warsztaty w zakresie zarządzania kolorami (PDF)
Szkolenie i konsultacje w zakresie narzędzia XMPie™ (PDF)
Szkolenie w zakresie usług internetowych FreeFlow™ (PDF)
Szkolenie w zakresie pakietu FreeFlow VI (PDF)
Oszczędna produkcja i projektowanie dokumentów (PDF)
Konsultanci w zakresie technologii produkcyjnej SmartPress(PDF)
Usługi rozwoju aplikacji Usługi rozwoju aplikacji
Te usługi konsultacyjne pomogą w rozwoju wyspecjalizowanych aplikacji o wysokiej wartości i wysokiej wydajności, umożliwią rozwijanie firmy, jak również uzyskanie przez nią wyższej strategicznej pozycji w stosunku do klientów. Wsparcie w tym zakresie jest przeznaczone dla przedstawicieli zespołu odpowiedzialnego za działalność operacyjną i sprzedaż i obejmuje:

Warsztaty w zakresie metody sprzedaży usług mailingu bezpośredniego (PDF)
Warsztaty w zakresie metody sprzedaży usług druku transakcyjnego i promocyjnego TransPromo (PDF)
Operacyjne aspekty prowadzenia mailingu bezpośredniego (PDF)
Operacyjne aspekty prowadzenia druku transakcyjnego i promocyjnego TransPromo (PDF)
Realizacja mailingu bezpośredniego (PDF)
Realizacja druku transakcyjnego i promocyjnego(PDF)
Narzędzia finansowe wspierające podwyższenie rentowności firmy świadczącej usługi druku

Jak szybko jesteś w stanie wygenerować zwrot ze swoich inwestycji kapitałowych? Na jakim urządzeniu, offsetowym czy cyfrowym, wykonanie danego zadania jest bardziej opłacalne? W jaki sposób wykroczyć poza tradycyjną kalkulację typu koszt + cena w kierunku modelu opartego na wartości? Jakie są rzeczywiste koszty operacyjne?
Pakiet ProfitQuick™ firmy Xerox przeznaczony do wyceny zadań (Job Estimator), planowania działalności (Business Planner) oraz planowania inwestycji (Investment Planner) pomoże odpowiedzieć na te i inne pytania. Oferujemy oprogramowanie służące do modelowania finansowego, przewodniki i analizy pozwalające zoptymalizować inwestycję oraz osiągnąć korzystny wynik finansowy.

W celu uzyskania dalszych informacji lub uzyskania tych zasobów finansowych należy skontaktować się z przedstawicielem firmy Xerox.