Mapa witryny

Spółka Xerox (NYSE:XRX) to światowy lider w dziedzinie technologii i usług zarządzania dokumentami. Wart 17 mld dolarów koncern Xerox oferuje najszerszą gamę produktów w branży związanych z papierem. Systemy cyfrowe obejmują kolorowe i czarno-białe urządzenia do drukowania, prasy cyfrowe i drukarnie, urządzenia wielofunkcyjne, sieciowe drukarki, kopiarki i faksy laserowe i na stały atrament. Doświadczenie koncernu Xerox nie ma sobie równych i obejmuje wiele obszarów. Przedsiębiorstwo to pomaga firmom w opracowywaniu archiwów online, analizowaniu najefektywniejszych sposobów dzielenia się dokumentami i wiedzą w biurach, obsłudze wewnętrznych drukarni i punktów wysyłki poczty, a także w tworzeniu opartych na sieci Web procesów służących do personalizowania reklam bezpośrednich, faktur, broszur i innych dokumentów. Ale to nie wszystko – Xerox oferuje również między innymi odpowiednie oprogramowanie, wsparcie i materiały eksploatacyjne, takie jak toner, papier i atrament.

Produkty Biurowe | Dział Rozwiązań Produkcyjnych | Outsourcing dokumentów | Materiały eksploatacyjne i pomoc

Produkty Biurowe

Drukarki wielofunkcyjne / All In One
Szeroki wybór uniwersalnych urządzeń wielofunkcyjnych, posiadających rozbudowane funkcje kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania, przeznaczone zarówno do użytku osobistego jak i obsługi wymagających grup roboczych.

 • Kolorowe
  Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne, które kopiują, drukują, skanuja i wysyłają faksy.
 • Czarno-białe, do 30 str./min
  Laserowe urządzenia wielofunkcyjne drukują z prędkością do 30 stron na minutę. Każdy model laserowej drukarki wielofunkcyjnej zapewnia obróbkę dokumentu w zakresie drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania od formatu listu po tabloid. Zapoznaj się z bogatym wyposażeniem oraz odkryj niezawodność, dzięki której zwiększy się produktywność zespołu.
 • Czarno-białe, ponad 30 str./min
  Wielofunkcyjne drukarki czarno-białe drukują ponad 30 stron na minutę od formatu listu po tabloid. Zapewniają więcej możliwości drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania większej liczbie osób, co sprawia, że czarno-białe drukarki wielofunkcyjne to potężne urządzenia wielozadaniowe.

Drukarki biurowe
Jeśli chcesz drukować, nasze świetne drukarki laserowe kolorowe i czarno-białe oraz drukarki stałoatramentowe z serii Phaser oferują imponujący zestaw funkcji.

 • Kolorowe
  Wielokrotnie nagradzane dukarki laserowe i drukarki stałoatramentowe produkujące wysokiej jakości wydruki kolorowe.
 • Czarno-białe
  Łatwe w obsłudze drukarki laserowe czarno-białe, na których możesz zawsze polegać.

Kopiarki
Jeśli zależy Ci jedynie na kopiowaniu, nasze szybkie i przystępne cenowo kopiarki cyfrowe są w tym zakresie nie do pobicia.

Oprogramowanie
Możesz zyskać jeszcze więcej na inwestycji w sprzęt firmy Xerox dzięki innowacyjnym rozwiązaniom programowym, które zwiększą produktywność pracy, poprawią komunikację w firmie i zaoszczędzą Twoje pieniądze.

  ^ POWRÓT NA POCZĄTEK


  Dział Rozwiązań Produkcyjnych

  Drukarki produkcyjne i prasy cyfrowe

  Pełnokolorowych, szybkich, cyfrowych drukarki produkcyjne i prasy drukarskie, które zapewniają rynkowy poziom produktywności, jakości druku i aspektów finansowych. Czy potrzebna kolorowa prasa drukarska, czy czarno-biała drukarka produkcyjna, nasza gama modeli spełni wszelkie potrzeby profesjonalistów.
  • Kolorowe
   Drukarki przemysłowe kolorowe druku cyfrowego pozwalają zintegrować drukowanie w kolorze z istniejącym systemem przepływu prac, co umożliwia korzystanie z takich funkcji, jak druk na żądanie czy marketing indywidualny. Kolorowa drukarka przemysłowa czy kolorowa prasa drukarska dla wymagających.
  • Systemy druku publikacji
   Wydajne drukarki jednokolorowe i produkcyjne systemy monochromatyczne, z kolorem dodatkowym i publikacyjne o niezrównanej elastyczności i niezawodności we wszystkich zastosowaniach wykorzystujących druk cyfrowy. Jednokolorowe drukarki produkcyjne dla specjalistów.
  • Czarno-białe wydruki transakcyjne
   Szybkie, niezawodne jednokolorowe produkcyjne systemy monochromatyczne do wydruków transakcyjnych i zastosowań wydawniczych. Profesjonalny druk transakcyjny dzięki urządzeniom takim, jak drukarka produkcyjna czarno-biała.
  • Kolorowe
   Drukarki przemsłowe kolorowe w atrakcyjnej cenie, zapewniające wysoką jakość kolorów dla różnorodnych zastosowań druku cyfrowego. Nasza kolorowa drukarka przemysłowa to zaawansowana maszyna do druku kolorowego dla najbardziej wybrednych.
  • Czarno-białe
   Szybkie, czarno-białe drukarki wielkoformatowe i kopiarki do obszernych prac, zapewniające produktywność drukowania cyfrowego i wysoką jakość obrazów przy rozsądnych kosztach. Produkcyjne systemy monochromatyczne i drukarki czarno-białe, przemysłowe dla profesjonalistów.
  • Systemy druku publikacji
   Wydajne drukarki jednokolorowe i produkcyjne systemy monochromatyczne, z kolorem dodatkowym i publikacyjne o niezrównanej elastyczności i niezawodności we wszystkich zastosowaniach wykorzystujących druk cyfrowy. Jednokolorowe drukarki produkcyjne dla specjalistów.
  • Czarno-białe wydruki transakcyjne
   Szybkie, niezawodne jednokolorowe produkcyjne systemy monochromatyczne do wydruków transakcyjnych i zastosowań wydawniczych. Profesjonalny druk transakcyjny dzięki urządzeniom takim, jak drukarka produkcyjna czarno-biała.

  Inkjet/Druk zwojowy

  Wyjątkowa jakość obrazu, szybkość i elastyczność (wraz z funkcją MICR) w połączeniu z maksymalnym czasem sprawności zwiększa produktywność i prowadzi do redukcji kosztów.

   Oprogramowanie workflow

   Oferta FreeFlow™ może zostać łatwo zintegrowana z twoim bieżącym przepływem pracy. Zapewnia swobodę i elastyczność pozwalającą na włączenie składników, które najbardziej ci odpowiadają.
   • Oprogramowanie i skanery FreeFlow
    Rozwiązania dla prac produkcyjnych, takie jak serwer druku, zwiększają wydajność, redukują koszty i umożliwiają nowe zastosowania. i łatwiejsze zarządzanie przepływem pracy oraz drukiem.
   • DFE i kontrolery
    Serwery druku i koloru o pełnym zakresie funkcji, z rozmaitymi zaawansowanymi narzędziami zarządzania, funkcjami zabezpieczeń oraz możliwościami zarządzania pracą typu workflow i klasy profesjonalnej. Serwer wydruku lub kontroler druku ułatwi pracę z drukiem na co dzień.
   • Oprogramowanie do drukowania produkcyjnego
    Pre-press, oprogramowanie do zarządzania danymi i modelowania biznesowego. Systemy zarządzania dokumentami i zarządzanie drukiem. Specjalistyczne oprogramowanie do drukowania obniża koszty i usprawnia proces drukowania.

   Podajniki oraz rozwiązania do wykańczania druku

   Turn your Xerox press into a complete workflow solution with feeding and print finishing equipment. ^ POWRÓT NA POCZĄTEK


   Outsourcing dokumentów

   Sprawdzony outsourcing dokumentów i usługi, które umożliwiają obniżenie kosztów, zwiększenie wydajności, skrócenie czasu osiągania dochodu oraz poprawę jakości obsługi klienta.

   Rozwiązania w zakresie komunikacji i marketingu
   Czy marnują Państwo pieniądze na przestarzałe metody tworzenia dokumentów?
   Czy Państwa wydatki przeznaczone na poszukiwanie nowych klientów są zbyt duże?
   Czy w pełni wykorzystują Państwo potencjał finansowy, drzemiący w pozyskanych klientach?
   Czy chcą Państwo uzyskać większy zwrot z nakładów poniesionych na marketing?

   Zarządzanie zawartością korporacyjną
   Do you know how to automate your document processes?
   Are you spending too much time managing your paper and digital content?

   Usługi zarządzania wydrukiem
   Czy znają Państwo realne koszty zarządzania środowiskiem drukowania?
   Czy chcą Państwo zmniejszyć koszty infrastruktury technicznej, które wpływają na wymierne zyski firmy?
   Czy Państwa pracownicy marnują czas i energię na obsługę urządzeń drukujących, zamiast przyczyniać się do zwiększenia wydajności firmy?
   Czy chcą Państwo wprowadzić rozwiązania biznesowe, takie jak efektywny system zarządzania dokumentami lub outsourcing dokumentów, sprzyjające ochronie środowiska i poprawiające wizerunek firmy?
   Czy mają Państwo świadomość, że urządzenia drukujące mogą być źródłem problemów związanych z ochroną danych?
   Czy szukają Państwo sprawdzonych metod i gwarantowanych wyników?

   Studium przypadku

   ^ POWRÓT NA POCZĄTEK