Mapa witryny

Spółka Xerox (NYSE:XRX) to światowy lider w dziedzinie technologii i usług zarządzania dokumentami. Wart 17 mld dolarów koncern Xerox oferuje najszerszą gamę produktów w branży związanych z papierem. Systemy cyfrowe obejmują kolorowe i czarno-białe urządzenia do drukowania, prasy cyfrowe i drukarnie, urządzenia wielofunkcyjne, sieciowe drukarki, kopiarki i faksy laserowe i na stały atrament. Doświadczenie koncernu Xerox nie ma sobie równych i obejmuje wiele obszarów. Przedsiębiorstwo to pomaga firmom w opracowywaniu archiwów online, analizowaniu najefektywniejszych sposobów dzielenia się dokumentami i wiedzą w biurach, obsłudze wewnętrznych drukarni i punktów wysyłki poczty, a także w tworzeniu opartych na sieci Web procesów służących do personalizowania reklam bezpośrednich, faktur, broszur i innych dokumentów. Ale to nie wszystko – Xerox oferuje również między innymi odpowiednie oprogramowanie, wsparcie i materiały eksploatacyjne, takie jak toner, papier i atrament.

Produkty Biurowe | Dział Rozwiązań Produkcyjnych | Outsourcing dokumentów | Materiały eksploatacyjne i pomoc

Produkty Biurowe

Wielofunkcyjne
Szeroki wybór uniwersalnych urządzeń wielofunkcyjnych, posiadających rozbudowane funkcje kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania, przeznaczone zarówno do użytku osobistego jak i obsługi wymagających grup roboczych.

 • Kolorowe
  Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne, które kopiują, drukują, skanuja i wysyłają faksy.
 • Czarno-białe, do 30 str./min
  Laserowe urządzenia wielofunkcyjne drukują z prędkością do 30 stron na minutę. Każdy model laserowej drukarki wielofunkcyjnej zapewnia obróbkę dokumentu w zakresie drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania od formatu listu po tabloid. Zapoznaj się z bogatym wyposażeniem oraz odkryj niezawodność, dzięki której zwiększy się produktywność zespołu.
 • Czarno-białe, ponad 30 str./min
  Wielofunkcyjne drukarki czarno-białe drukują ponad 30 stron na minutę od formatu listu po tabloid. Zapewniają więcej możliwości drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania większej liczbie osób, co sprawia, że czarno-białe drukarki wielofunkcyjne to potężne urządzenia wielozadaniowe.

Drukarki
Jeśli chcesz drukować, nasze świetne drukarki laserowe kolorowe i czarno-białe oraz drukarki stałoatramentowe z serii Phaser oferują imponujący zestaw funkcji.

 • Kolorowe
  Wielokrotnie nagradzane dukarki laserowe i drukarki stałoatramentowe produkujące wysokiej jakości wydruki kolorowe.
 • Czarno-białe
  Łatwe w obsłudze drukarki laserowe czarno-białe, na których możesz zawsze polegać.

Kopiarki
Jeśli zależy Ci jedynie na kopiowaniu, nasze szybkie i przystępne cenowo kopiarki cyfrowe są w tym zakresie nie do pobicia.

Oprogramowanie
Możesz zyskać jeszcze więcej na inwestycji w sprzęt firmy Xerox dzięki innowacyjnym rozwiązaniom programowym, które zwiększą produktywność pracy, poprawią komunikację w firmie i zaoszczędzą Twoje pieniądze.

  ^ POWRÓT NA POCZĄTEK


  Dział Rozwiązań Produkcyjnych

  Systemy produkcyjne

  Pełnokolorowych, szybkich, cyfrowych drukarki produkcyjne i prasy drukarskie, które zapewniają rynkowy poziom produktywności, jakości druku i aspektów finansowych. Czy potrzebna kolorowa prasa drukarska, czy czarno-biała drukarka produkcyjna, nasza gama modeli spełni wszelkie potrzeby profesjonalistów.
  • Kolorowe
   Drukarki przemysłowe kolorowe druku cyfrowego pozwalają zintegrować drukowanie w kolorze z istniejącym systemem przepływu prac, co umożliwia korzystanie z takich funkcji, jak druk na żądanie czy marketing indywidualny. Kolorowa drukarka przemysłowa czy kolorowa prasa drukarska dla wymagających.
  • Systemy druku publikacji
   Wydajne drukarki jednokolorowe i produkcyjne systemy monochromatyczne, z kolorem dodatkowym i publikacyjne o niezrównanej elastyczności i niezawodności we wszystkich zastosowaniach wykorzystujących druk cyfrowy. Jednokolorowe drukarki produkcyjne dla specjalistów.
  • Czarno-białe wydruki transakcyjne
   Szybkie, niezawodne jednokolorowe produkcyjne systemy monochromatyczne do wydruków transakcyjnych i zastosowań wydawniczych. Profesjonalny druk transakcyjny dzięki urządzeniom takim, jak drukarka produkcyjna czarno-biała.

  Produkcyjne kopiarko-drukarki

  Poszerz swoje możliwości w zakresie druku cyfrowego poprzez zaawansowany system drukowania i kopiowania – kopiarki i drukarki przemysłowe przeznaczone do największych zadań drukowania.
  • Kolorowe
   Drukarki przemsłowe kolorowe w atrakcyjnej cenie, zapewniające wysoką jakość kolorów dla różnorodnych zastosowań druku cyfrowego. Nasza kolorowa drukarka przemysłowa to zaawansowana maszyna do druku kolorowego dla najbardziej wybrednych.
  • Czarno-białe
   Szybkie, czarno-białe drukarki wielkoformatowe i kopiarki do obszernych prac, zapewniające produktywność drukowania cyfrowego i wysoką jakość obrazów przy rozsądnych kosztach. Produkcyjne systemy monochromatyczne i drukarki czarno-białe, przemysłowe dla profesjonalistów.
  • Systemy druku publikacji
   Wydajne drukarki jednokolorowe i produkcyjne systemy monochromatyczne, z kolorem dodatkowym i publikacyjne o niezrównanej elastyczności i niezawodności we wszystkich zastosowaniach wykorzystujących druk cyfrowy. Jednokolorowe drukarki produkcyjne dla specjalistów.
  • Czarno-białe wydruki transakcyjne
   Szybkie, niezawodne jednokolorowe produkcyjne systemy monochromatyczne do wydruków transakcyjnych i zastosowań wydawniczych. Profesjonalny druk transakcyjny dzięki urządzeniom takim, jak drukarka produkcyjna czarno-biała.

  Produkcyjne systemy na papier ciągły

  Wyjątkowa jakość obrazu, szybkość i elastyczność (wraz z funkcją MICR) w połączeniu z maksymalnym czasem sprawności zwiększa produktywność i prowadzi do redukcji kosztów.

   Oprogramowanie workflow

   Oferta FreeFlow™ może zostać łatwo zintegrowana z twoim bieżącym przepływem pracy. Zapewnia swobodę i elastyczność pozwalającą na włączenie składników, które najbardziej ci odpowiadają.
   • Oprogramowanie i skanery FreeFlow
    Rozwiązania dla prac produkcyjnych, takie jak serwer druku, zwiększają wydajność, redukują koszty i umożliwiają nowe zastosowania. i łatwiejsze zarządzanie przepływem pracy oraz drukiem.
   • DFE i kontrolery
    Serwery druku i koloru o pełnym zakresie funkcji, z rozmaitymi zaawansowanymi narzędziami zarządzania, funkcjami zabezpieczeń oraz możliwościami zarządzania pracą typu workflow i klasy profesjonalnej. Serwer wydruku lub kontroler druku ułatwi pracę z drukiem na co dzień.
   • Oprogramowanie do drukowania produkcyjnego
    Pre-press, oprogramowanie do zarządzania danymi i modelowania biznesowego. Systemy zarządzania dokumentami i zarządzanie drukiem. Specjalistyczne oprogramowanie do drukowania obniża koszty i usprawnia proces drukowania.

   Podajniki oraz rozwiązania do wykańczania druku

   Turn your Xerox press into a complete workflow solution with feeding and print finishing equipment. ^ POWRÓT NA POCZĄTEK


   Outsourcing dokumentów

   Sprawdzony outsourcing dokumentów i usługi, które umożliwiają obniżenie kosztów, zwiększenie wydajności, skrócenie czasu osiągania dochodu oraz poprawę jakości obsługi klienta.

   Studium przypadku

   ^ POWRÓT NA POCZĄTEK