Muhasebe Yönetimi için Xerox Cihaz Sayaç Sistemi Nasıl Çalışır

Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri nasıl çalışır:

Xerox Uzaktan Baskı Hizmeti yetenekleri, ürünleri satış sonrası hizmetlerimizi yöneten Xerox altyapısına bağlamak için esnek bir uçtan uca sistem sağlayan bir teknoloji platformuna dayanır.

Aşağıdaki şema, uçtan uca Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri tasarımının üst düzey bir görünümünü temsil etmektedir. Xerox® Device Agent veya Xerox Device Direct ve Xerox İletişim Sunucusu arasındaki bilgi akışını güçlendirir. Bu yazılım Xerox İletişim Sunucusuna bağlanmanız ve cihaz kullanım verilerinizi şifrelenmiş güvenli bir şekilde göndermeniz için yapılandırılmıştır. Verilerin şifresi çözülür ve doğru faturalandırma sağlamak, kaynaklarınızı (talep etmeniz halinde) otomatik olarak göndermek ve cihazdaki arızaları uzaktan teşhis etmek için kullanılır.Xerox Uzaktan Baskı Hizmetlerinin Güvenlik Hedefleri
Xerox, ağ güvenliğini bütün Uzaktan Baskı Hizmetleri tasarımı için temel bir gereksinim olarak görmektedir. Xerox® Device Agent ve Device Direct, güvenlikle ilgili aşağıdaki konuları çözmek için tasarlanan yeterliliklerden oluşmaktadır:

  • Tanıma ve Kimlik Doğrulama
  • Yetkilendirme
  • Veri Bütünlüğü
  • Denetim Yetenekleri
  • Müşteri Gizliliği