Automatické odečty stavů počítadel a operativní správa spotřebního materiálu

Xerox Remote Print Services

Automatické odečty stavů počítadel a operativní správa spotřebního materiálu

Xerox Remote Print Services poskytují moderní a cenově výhodné tiskové prostředí pro každého. Xerox Remote Print Services nabízejí:

Automatické odečty stavů počítadel: automatizace celého procesu odečtů, eliminace chyb způsobených lidským faktorem při shromažďování a vykazování a zajištění přesnější fakturace

Operativní správa spotřebního materiálu: jednoduchý, automatizovaný způsob, jak odhadnout, kdy bude potřeba doplnit toner či tuhý inkoust.

Device Snapshots: sledování tiskáren přes nástroj Xerox® Device Agent Dashboard.

Jak začít?
  • Stáhněte si nástroj Xerox Device Agent (Xerox® Device Agent) a využívejte výhod jako je Xerox® Device Agent Client dashboard, který umožňuje vidět všechna připojená tisková zařízení, automatický restart, automatické hledání a vlastní nastavení upozornění formou vyskakovacích oken a emailů. Zjistěte zda je vaše zařízení podporováno nástrojem Xerox® Device Agent a pokud ano, stáhněte si nástroj zdarma.
  • Xerox Remote Print Services je k dispozici prostřednictvím nástroje Device Direct jako standardní funkce na většině nejnovějších produktů Xerox - žádný další software není vyžadován. Vše, co potřebujete, je připojení vašeho Xerox zařízení do externí sítě. Podívejte se na úplný seznam produktů podporovaných nástrojem Device Direct.
  • Jakmile je spojení navázáno přes nástroj Xerox® Device Agent nebo Device Direct, a pracujete ve spojení s vaším Xerox Partnerem, je možné těžit z mnoha výhod.