İş Akışı Yazılımı

İşteki başarınız pazar erişiminizi artıran etkili çözümlere, doküman üretiminizi düzenleyen etkin iş süreçlerine ve şirketinizi farklı kılan yaratıcı baskı ve elektronik hizmetlerine bağlıdır. Xerox ve Xerox Yenilikçi İş Ortakları'nın sunduğu ödüllü baskı ve yazılım çözümleri günlük operasyonlarınızı otomatikleştirmenize, baskı yatırımlarınızı optimize etmenize ve yaratıcı ürünler ve hizmetlerle yeni gelir sistemleri oluşturmanıza yardımcı olur.

İş ihtiyaçlarınız ister mevcut iş akışı süreçlerinizle entegre olmayı isterse yeni ve hızla değişen müşteri taleplerini destekleyecek şekilde yeniden tasarlanmayı gerektiriyor olsun, Xerox iş akışı çözümleri daha fazla iş üretmenize, maliyetlerinizi azaltmanıza, müşteri memnuniyeti sağlamanıza ve işinizi büyütmenize yardım eder.


Tüm çözümlere göz atın:
Kurumsal GereksinimlerYazılım YayınlayıcıEndüstriMüşteri Başarıları

İş Yönetimi

Kopya merkezinizde işlerin yürümesi için tüm filonuzdaki işlemleri otomatikleştirmeniz üretkenlik için gereklidir. Ayrıca çıktılarınızın kalitesini de artırabilir. Daha hızlı iş bitirme süreleri ve daha az hata sayesinde daha çok iş üretecek ve işletmenizi büyütebileceksiniz.
Çözüm
tanımları göster
Tüm baskı iş akışınız için otomasyon ve entegrasyon.
FreeFlow Output Manager (Çıktı Yöneticisi) birden fazla seri baskı sistemi içerisinde yazdırma işi yönetimi denetimini merkezileştirerek dijital baskı üretim kapasitesinizi, dönüş hızınızı ve verimliliğinizi arttırır.

Web'den Baskıya

İnternete açılarak müşterilerinizin online bir portal ile her yerde ve her zaman iş gönderebilmelerine imkan tanıyın, hizmetlerinizi daha ulaşılabilir kılın. Xerox web'den baskıya çözümleri, 7/24 iş kabulü yapabilen ve hatta iş takvimini ve kurulumunu otomatikleştirebilen bir vitrin sunarak merkezinizde kimse yokken bile üretim yapmanızı sağlar.
Çözüm
tanımları göster
Yerleşik ön baskı otomasyonuna sahip komple web'den baskıya çözümü

Baskı Öncesi

Yoğun emek gerektiren baskı öncesi işlerini otomatikleştirerek zaman ve nakit kazanın. Temassız iş akışı ile temel baskı, sekme programlama ve hatta basit renk yönetimi gerçekleştirilerek hata riski azaltılır, kaynaklar boşa çıkarılır ve merkezinizdeki işler hızlandırılır, böylece iş bitirme süreleri kısaltılır ve daha fazla iş üretilir.
Çözüm
tanımları göster
FreeFlow Express to Print, ön basım iş hazırlığını basitleştirmek ve otomatikleştirmek için basit, görsel bir arayüz ve ön tanımlı şablonlar kullanır.
FreeFlow Makeready yazılımı bir WYSIWYG ortamında bulunan sağlam ve gelişmiş özelliklerle karmaşık ve iş gücüne dayalı hazırlık işlemlerinizi düzene sokar.
Sayısal İş Akışı Koleksiyonu çekirediği, FreeFlow İşlem Yöneticisi her gün içeriye gelen binlerce işi otomatik olarak işlemden geçirebilen gerçekten el değmemiş iş akışı oluşturur. Karar vermeyi de otomatikleştiren, yalnızca kendisine ait Xerox işlevselliği ile—20 adedin üzerinde önceden yapılandırılmış baskı öncesi işlevleri kullanan iş gücü yoğun baskı öncesi faaliyetleri otomatikleştirir. Sonuç olarak, daha az zamanda daha fazla işi bitirebilirsiniz, maliyetleri azaltabilirsiniz ve her yazdırma sonrasındaki yazdırmada tutarlı kaliteyi güvenceye alabilirsiniz.
Yerleşik ön baskı otomasyonuna sahip komple web'den baskıya çözümü

Değişken veriler

Değerli dönüşler sağlayan hedefe dönük ve anlamlı dokunuş noktaları oluşturmak için kişiselleştirmeyi kullanın ve müşterileriniz için arzu edilen sonuçlara ulaşın. Reklam baskılarınızı kişiselleştirmek için Xerox değişken veri yayımlama çözümlerini kullanarak yenilikçi fakat kullanımı kolay yöntemleri keşfedin.
Çözüm
tanımları göster
FreeFlow™ Değişken Bilgi Seti değişken veri baskıları ve sunumunda maksimum seri baskı verimliliği elde edilmesi için Xerox VIPP özelliğine sahip güçlü bir araç portföyü sunar.
Ticari işlem, reklam ve doğrudan postalardan gelen gelirlerinizi artırmanın esnek ve kesintisiz yolu.
Add an extra level of security and authentication to your documents with exclusive fraud-resistant speciality imaging effects.
Elixir DesignPro Form Düzenleme Yazılımı ile kişisel bilgisayarınızı profesyonel bir form tasarım iş istasyonuna dönüştürün.
Şirketinizin tasarım özgürlüğü, veritabanı doğruluğu ya da hızdan ödün vermeden, değişken verilerin sağladığı avantajlardan faydalanmasını sağlayacak bir yazılım paketi mi arıyorsunuz?

İşte burada. PrintShop Mail.

Çapraz Medya Yayıncılık

Baskı, eposta, web, mobil ve video gibi birçok kanalda ilgi çekici reklamlar sunmak müşteriler için daha sürükleyici ve interaktif bir deneyim oluşturur ve mesajlar fark edilir. Xerox çapraz medya yayımlama çözümleri, değer ve etkiyi artırmak için zengin ortamlar eklerken eşzamanlı olarak çok dokunuşlu ve çok kanallı reklamlar geliştirmeyi mümkün kılar.
Çözüm
tanımları göster
FreeFlow Digital Publisher interaktif, etkili, elektronik iletişim sağlayarak erişim alanınızı çarpıcı biçimde artırır.

Yazdırma Sunucuları/Kontrolörleri

En gelişmiş renk yönetimi ve otomatikleştirilmiş iş yönetimi ile yazıcınızın gücünü en üst düzeye çıkarın. Xerox ve ortakları kullanımı kolay, muazzam derecede üretken yazdırma sunucuları sunarken, her baskıda kaliteyi garanti eder.
Çözüm
tanımları göster
FreeFlow Yazdırma Sunucusu Xerox üretim baskı yazıcılarına benzersiz esneklik, gelişmiş iş akışı çalıştırılabilirliği ve gelişmiş renk yönetimi sağlayan sezgisel ve kullanımı kolay bir yazdırma sunucusudur

Entegre Çözümler

Xerox ve ortaklarımızın sunduğu entegre çözümlerle baskı operasyonunuzun üretkenliğini uçtan uca artırın. Bu çözümler size daha çok türde işler üretme esnekliği verdiği için müşterilerinize daha çok sayıda çözüm sunabilirsiniz.
Çözüm
tanımları göster
Otomasyon; hızlı, kesin ve üretken renk yönetimi sağlar
Düzenli, uçtan uca son işlem çözümleriyle maliyetleri azaltın ve üretimi artırın.
Ticari işlem, reklam ve doğrudan postalardan gelen gelirlerinizi artırmanın esnek ve kesintisiz yolu.

Renk yönetimi

Güvenebileceğiniz tutarlı, kesin ve tekrarlanabilir renkler. Bunlar, renkli baskı konusunda müşterilerinizin istediği niteliklerden yalnızca bir kaçıdır. Tecrübemiz ve renk yönetim çözümlerimizle bu taleplerin her birini karşılamanızı kolaylaştırıyoruz.
Çözüm
tanımları göster
Otomasyon; hızlı, kesin ve üretken renk yönetimi sağlar
Renk yönetiminde kararsızlığa son verin; her işi güvenle teslim edin

Besleme ve Son İşlem

İşleri yazıcılarınızda kusursuzca halledin ve profesyonel bir son işlem ekleyin – ister satır içi ister çevrim dışı – yüksek hızda, yüksek kalitede ve yüksek değerde çıktılar üretin. Otomatikleştirilmiş uçtan uca çözümler zaman ve kaynak tasarrufu sağlar, işlerinizi yavaşlatabilecek hataları azaltır.
Çözüm
tanımları göster
Düzenli, uçtan uca son işlem çözümleriyle maliyetleri azaltın ve üretimi artırın.