תוכנת זרימות עבודה

הצלחת העסק שלך תלויה בפתרונות יעילים שיאפשרו לך להגיע ללקוחות חדשים, בתהליכי עבודה יעילים לייעול תהליך הפקת המסמכים וביכולות דפוס יצירתי ואלקטרוני שיבדילו את העסק שלך מהמתחרים. פתרונות הדפוס והתוכנה זוכי הפרסים של Xerox ו-Xerox Business Innovation Partners עוזרים לך למכן את הפעולות החוזרות שאתה מבצע בכל יום, למטב את השקעתך בדפוס ומאפשרים לך ליצור מקורות הכנסה חדשים באמצעות הצעת שירותים ומוצרים יצירתיים.

בין אם יש צורך לשלב את הפתרונות החדשים עם תהליכי זרימת העבודה הקיימים בעסק שלך או אם יש צורך בתכנון מחדש של תהליכי העבודה כדי לעמוד בדרישות הלקוחות המשתנות במהירות, פתרונות זרימת העבודה של Xerox יכולים לעזור לך להתייעל, לצמצם עלויות, ליצור לקוחות מרוצים ולהגדיל את העסק שלך.


עיין בכל הפתרונות לפי:
צורך עסקימוציא לאור של תוכנהתעשייהסיפורי הצלחה של לקוחות

ניהול עבודה

למיכון תהליכי הדפוס בארגון שלך יש חלק מרכזי בשיפור תפוקת העבודה. הפיכת תהליכי הדפוס לאוטומטיים יכולה גם לשפר את איכות התדפיסים. הודות לזמני מסירה קצרים יותר ומרווח טעות קטן יותר תוכל לשפר את תפוקת העבודה ולהוביל את העסק שלך ליעדים חדשים.
ראה פתרונות
הצג תיאורים
מיכון ואיחוד תהליך עבודות הדפוס שלך.
תוכנת FreeFlow Output Manager משפרת את קיבולת ההדפסה הדיגיטלית התעשייתית, זמן הסבב והתפוקה על-ידי ריכוז השליטה בניהול עבודות ההדפסה בין מערכות הפקה מרובות.

שליחת עבודות דפוס דרך האינטרנט

הפוך את השירותים שלך לנגישים יותר והגדל את החשיפה לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלך באמצעות אתר אינטרנט שדרכו יוכלו הלקוחות לשלוח בקלות עבודות להדפסה מכל מקום ובכל שעה הנוחים להם. פתרונות ההדפסה דרך האינטרנט של Xerox הם למעשה הנציגות של הארגון שלך באינטרנט 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. בעזרת הפתרונות האלה תוכל לקבל, לתזמן ולהגדיר עבודות באופן אוטומטי, כך שבית הדפוס שלך יעבוד בשבילך אפילו מחוץ לשעות העבודה המקובלות.
ראה פתרונות
הצג תיאורים
פתרון אינטרנט-להדפסה מלא עם תהליך הכנה לדפוס אוטומטי

הכנה לדפוס

חסוך זמן וכסף בעזרת הפיכת עבודות ההכנה לדפוס התובעניות לאוטומטיות. השתמש בתהליך עבודה אוטומטי שאינו דורש התערבות אדם כדי להכין עמודים לדפוס, לתכנת דפים מפרידים ואפילו לנהל באופן בסיסי את הגדרות הצבע וכך להפחית את שיעור טעויות האנוש, לפנות משאבים ולשפר את יעילות העבודה בבית הדפוס שלך כדי שתוכל להתחייב לזמני מסירה קצרים עוד יותר ולשפר את שביעות הרצון של לקוחותיך.
ראה פתרונות
הצג תיאורים
FreeFlow Express to Print משתמש בממשק חזותי ופשוט ותבניות מוגדרות מראש כדי לפשט ולהפוך את הכנת העבודה לפני ההדפסה לאוטומטית, בעיקר עבור הדפסה בכמויות קטנות ופעולות הדפסה דיגיטלית למתחילים
תוכנת FreeFlow Makeready מייעלת את פעולות ההכנה המורכבות והמאמצות בעזרת משאבים חזקים ומתוחכמים בסביבת WYSIWYG.
בתור רכיב הליבה של Digital Workflow Collection, תוכנת FreeFlow Process Manager יוצרת זרימת עבודה ללא התערבות של ממש, אשר מסוגלת לעבד באופן אוטומטי אלפי עבודות נכנסות בכל יום. הפוך פעילויות קדם הדפסה מאומצות לאוטומטיות באמצעות יותר מ-‏20 פונקציות קדם הדפסה מוגדרות מראש - בעזרת הפונקציונליות הבלעדית ל-Xerox שגם הופכת את קבלת ההחלטות לאוטומטית. כתוצאה מכך, תוכל להשלים יותר עבודות בפחות זמן, להפחית עלויות ולהבטיח איכות עקבית בכל הדפסה והדפסה.
פתרון אינטרנט-להדפסה מלא עם תהליך הכנה לדפוס אוטומטי

הדפסת נתוני משתנים

העזר ביכולות התאמה אישית כדי לבנות תוכן ממוקד ורלוונטי שבעזרתו תפיק מידע ומשוב יקרי ערך מלקוחותיך שבהם תשתמש כדי להפיק את התוצאות שלהן הם מצפים. גלה דרכים חדשניות ופשוטות להטמעה שבעזרתן תוכל להתאים אישית את המסמכים המודפסים שלך בעזרת פתרונות עריכת דפוס הנתונים המשתנים של Xerox.
ראה פתרונות
הצג תיאורים
חבילת FreeFlow™ Variable Information Suite מציעה קו מוצרים רב-עוצמה של כלים המפעילים את Xerox VIPP ליעילות מרבית בהפקה של הדפסות נתונים ומצגות.
הדרך הגמישה והפשוטה להגדלת הכנסותיך מעבודות דפוס נתונים משתנים, עסקיות ושיווקיות ודיוור ישיר.
הפוך את המחשב האישי לתחנת עבודה מקצועית ליצירת טפסים מקצועיים בעזרת תוכנת Elixir Forms Development.
מחפש חבילת תוכנה המאפשרת לעסקים ליהנות מהיתרונות שבנתונים משתנים מבלי להקריב את חופש העיצוב, הדיוק של מסד הנתונים או המהירות?

הנה היא. PrintShop Mail.

הוצאה לאור עבור מגוון ערוצי מדיה ועולמות תוכן

פרסום מסרים במגוון דרכים, ובהן דפוס, דוא"ל, אינטרנט, מכשירים ניידים ווידאו יוצר חווית משתמש שלמה, יעילה ואינטראקטיבית יותר עבור הלקוחות ועוזרת להעברת המסרים שלך באופן יעיל. פתרונות הפרסום הרב-ערוצי של Xerox מאפשרים לך לפתח במקביל תוכן עבור ערוצי המדיה ודרכי התקשורת השונים, כולל שימוש בתוכן עשיר להגדלת הערך וההשפעה של המסרים שלך.
ראה פתרונות
הצג תיאורים
המסמכים האלקטרוניים, היעילים והאינטראקטיביים שיוצר הפתרון FreeFlow Digital Publisher מרחיבים באופן ניכר את קהל היעד הפוטנציאלי שלך.

שרתי/בקרי דפוס

השתמש בכלי ניהול הצבע והעבודות החדשניים והאוטומטיים כדי לנצל את מגוון היכולות המלא של המדפסת שלך. Xerox ושותפיה מציעים שרתי הדפסה פשוטים ונוחים לשימוש שעוזרים לשפר באופן משמעותי את תפוקת העבודה תוך שהם מבטיחים הפקת תדפיסים איכותיים באופן עקבי.
ראה פתרונות
הצג תיאורים
שרת ההדפסה FreeFlow הוא שרת הדפסה אינטואיטיבי וקל לשימוש שמספק גמישות שאין כמותה, יכולת תפעול מתקדמת של זרימות עבודה וניהול צבע חדשני למדפסות דפוס תעשייתי של Xerox

פתרונות מובנים

השא את תפוקת תהליך הדפוס בעזרת פתרונות מבית Xerox ושותפיה. הפתרונות האלה מספקים לך את הגמישות הדרושה לביצוע כמות גדולה יותר של עבודות שתאפשר לך להציע ללקוחותיך מגוון רחב יותר של פתרונות.
ראה פתרונות
הצג תיאורים
חסוך כסף ושפר את תפוקת העבודה באמצעות פתרון יצירת חוברות מלא ויעיל.
אוטומציה מאפשרת ניהול צבע מהיר, מדויק ואמין
הדרך הגמישה והפשוטה להגדלת הכנסותיך מעבודות דפוס נתונים משתנים, עסקיות ושיווקיות ודיוור ישיר.

ניהול צבע

אחידות ודיוק צבע אמינים ועקביים. אלו הן רק חלק מהדרישות שאותן דורשים לקוחותיך בכל הנוגע לאיכות דפוס צבע. אנחנו רותמים את המומחיות ואת פתרונות ניהול הצבע שלנו כדי להקל עליך לעמוד בכל האתגרים האלה.
ראה פתרונות
הצג תיאורים
אוטומציה מאפשרת ניהול צבע מהיר, מדויק ואמין
הסר את האי ודאות מניהול הצבע וספק כל עבודה בביטחון מלא

הזנה וגימור

ייעל את תהליך ההדפסה והוסף פתרונות גימור מקוון ולא מקוון כדי להפיק במהירות תדפיסים איכותיים ובעלי ערך גבוה. פתרונות תהליך הדפוס המלא שלנו חוסכים זמן ומשאבים, ומקטינים את שיעור טעויות האנוש שעלולות לפגוע בתפוקת העבודה שלך.
ראה פתרונות
הצג תיאורים
חסוך כסף ושפר את תפוקת העבודה באמצעות פתרון יצירת חוברות מלא ויעיל.