Druk cyfrowyOprogramowanie workflowOprogramowanie i skanery FreeFlowPakiet FreeFlow Variable Information Suite
Kluczem do sukcesu każdej kampanii marketingowej jest zdolność do przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Jaki jest lepszy sposób niż personalizacja? Pakiet FreeFlow Variable Information Suite firmy Xerox obejmujący różnorodne narzędzia do obróbki danych zmiennych umożliwi spersonalizowanie komunikacji w sposób szybki, tani oraz automatyczny.
Pobierz broszurę 

Kluczowe funkcje

 • VI Design Express– wtyczka Adobe® InDesign® stosowana do tworzenia aplikacji do danych zmiennych w celu obsługi danych w plikach rozdzielanych separatorami lub promocyjnych XML. Zastosowania mogą obejmować tekst zmienny, obrazy i warstwy, kody kreskowe oraz potężną logikę warunkową. Formaty plików wydruku obejmują PDF, VPC i VPP.
 • VI Design Pro to zaawansowane narzędzie, które pozwoli okiełznać produktywność personelu tworzącego wyrafinowane i kompleksowe dokumenty ze zmiennymi danymi, np. dokumenty transakcyjne (rachunki, salda, polisy)
 • VI Compose to potężne narzędzie do składu, znajdujące się w drukarce, służące do składu prac przy zachowaniu optymalnej skuteczności. VI Compose wykorzystuje dynamiczny skład dokumentu, łączenie danych oraz zasobów podczas przetwarzania obrazów rastrowych, eliminując konieczność wykonywania czasochłonnego wstępnego składu. VI Compose obsługuje Xerox PS RIP oraz FreeFlow™ Print Server APPE RIP.
 • VI eCompose to system skalarny, który w płynny sposób umożliwia skomponowanie plików PDF z tych samych danych, które zostały wysłane do druku. VI eCompose obsługuje funkcje interaktywne PDF, funkcję wysyłania zleceń przez Internet do użytku w środowiskach SaaS, a także opcje zabezpieczające Adobe. Tworzy główne i opcjonalne pliki-kopie PDF i zapewnia potężny moduł przesyłania w celu przesunięcia zleceń do kolejnego etapu w procesie przepływu zadań (CRM, archiwizacja itd.). Pliki PDF generowane przy użyciu VI eCompose mogą być drukowane przy użyciu PS lub APPE RIP firmy Xerox.
 • Składniki pakietu VI Suite umożliwiają zastosowanie funkcji indywidualnych obrazów Xerox, która pozwala w prosty i przystępny sposób dodać wyjątkowe elementy do dokumentów
  Darmowe pobieranie 
W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesowym firmy zwracają się w kierunku spersonalizowanej komunikacji, która zapewnia wyjątkowy sposób przesyłania wiadomości do każdego odbiorcy w celu zwiększenia lojalności klienta oraz poszerzenia jego bazy klientów. Bez odpowiednich narzędzi jest to czasochłonne i kosztowne.

Kluczowe wyzwania

 • Klienci mają bardzo rygorystyczne wymagania dotyczące jakości, terminów oraz ceny
 • Projekt dokumentu, przygotowanie pliku, skład oraz wydruk są czasochłonne
 • Dedykowane serwery do składu dokumentów są kosztowne
 • Niezbędne są różnorodne formaty wyjściowe: wydruk, pliki PDF, wersja elektroniczna, itd.
Łącz się ze swoimi klientami przy użyciu wysoce stargetowanych, odnoszących się do sedna sprawy komunikatów, które spełniają konkretne cele i potrzeby.
 • Bardziej zadowoleni klienci za sprawą dynamicznych, zindywidualizowanych dokumentów, które bardziej przyciągają uwagę i są efektywniejsze
 • Rozwiń swoją działalność dzięki mocy personalizacji i maksymalizacji wydajności
 • Możliwość wykonania większej liczby prac dzięki dostarczeniu zmiennych danych z najwyższą prędkością, co znacznie zwiększa wskaźniki odpowiedzi
 • Wybierz format PDF lub zadania drukowania zgodnie ze swoimi potrzebami w zakresie prędkości, elastyczności i kosztów
 • Wykorzystaj jeden zestaw narzędzi do wsparcia wszystkich zmiennych zastosowań - wydruki oryginalne i elektroniczne, w kolorze lub w czerni i bieli, urządzenia Xerox i urządzenia innych marek

Dlaczego wybrać markę Xerox?

Wykonaj wstępną kompozycję z elementów z przeszłości. Przy użyciu tradycyjnego przepływu zadań do druku danych zmiennych z wstępnym składem zlecenie obejmujące 20 000 stron może zająć 90 minut do momentu dotarcia do mechanizmu drukującego. Dzięki pakietowi FreeFlow VI Suite możesz w prosty sposób przesłać szablon projektu oraz dane zmienne do drukarki w ciągu mniej niż 4 minut.
 • Szybko i łatwo twórz dokumenty promocyjne w formacie XML
 • Drukuj bezpośrednio z aplikacji SAP lub twórz wydruki papierowe oraz pliki PDF w celu dalszego rozpowszechniania w wersji elektronicznej w jednym prostym kroku
 • Najlepsze wykorzystanie inwestycji dzięki usługom szkolenia, programowania i pomocy technicznej realizowanym przez ekspertów z zespołu Xerox Solutions Enablement Team (SET)
 • Ulepsza aplikacje drukowania dla wszystkich dostawców usług drukowania, centrów danych i drukarni zakładowych umożliwiając:
Nagradzane prasy cyfrowe i wielofunkcyjne drukarki Xerox obejmują elastyczne platformy, które mieszczą różnorodne oprogramowanie do zarządzania przepływem zadań. Funkcjonalność może różnić się w zależności od modelu produktu. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem ds. sprzedaży w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat kompatybilności sprzętu.

Wielofunkcyjne

Systemy produkcyjne Produkcyjne kopiarko-drukarki Produkcyjne systemy na papier ciągły


Konfiguracja stacji roboczej
 • VI Design Express:
  Windows®: Procesor Intel® Pentium® 4, Intel Centrino®, Intel Xeon®, lub Intel Core™ Duo (lub kompatybilny); Windows® XP (SP3), Windows Vista™ (SP1/SP2), and Windows 7 (w tym SP1) (dodatki Service Pack zgodnie z wymaganiami aplikacji Adobe InDesign); Co najmniej 4 GB pamięci RAM; Co najmniej 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym; monitor o rozdzielczości 1024 x 768; stacja DVD-ROM/CD-ROM
  Macintosh®: Procesor Mac® OS X (Intel) (v10.4x, 10.5.x, 10.6.x, 10.7x, 10.8x); Co najmniej 4 GB pamięci RAM; Co najmniej 5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym; monitor o rozdzielczości 1024 x 768; stacja DVD-ROM/CD-ROM
 • VI Design Pro:
  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008, Windows Server 2012
  Procesor Intel Pentium 4, Intel Centrino, Intel Xeon, lub Intel Core Duo (lub kompatybilny)
  Co najmniej 4 GB pamięci RAM; Co najmniej 5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym; monitor o rozdzielczości 1024 x 768; stacja DVD-ROM/CD-ROM
 • VI eCompose:
  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008, Windows Server 2012
  Co najmniej 2 GB pamięci RAM (zaleca się co najmniej 2 GB na 1 procesor CPU na wystąpienie w środowisku wielowystąpieniowym)
  Co najmniej 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym

VIPP
VIPP to wydajny język skryptowy pozwalający szybko, skutecznie i elastycznie tworzyć aplikacje do obsługi zmiennych danych. Język VIPP jest obsługiwany przez niemal wszystkie drukarki PostScript, w tym produkcyjne i biurowe, monochromatyczne i kolorowe, zarówno firmy Xerox, jak i innych firm.

Sukcesów Klientów
Skipnes Kommunikasjon
Workflow software boosts growth and improves bottom line for Norwegian printer
Grafotypiki
Xerox Specialty Imaging enables Grafotypiki to win
Więcej
Pondres
TransPromo pension statement results in 5x printing volume boost.
MAR Graphics
MAR Graphics helped a government agency reduce the cost of printing the stickers required for vehicle permits
MagnetStreet
Wedding invitation LookBook fuels over $2.5M growth.
Irongate
Irongate Digital finds a sweet spot in packaging.

Przydatne zasoby
Narzędzia wsparcia biznesowego
Narzędzia do rozwijania biznesu w zakresie druku cyfrowego i zwiększania zysków
Zasoby pakietu ProfitAccelerator™