Dijital BaskıDijital Baskı SistemleriRenkliXerox iGen4 Diamond Serisi

Xerox iGen4™ Diamond Serisi

Xerox iGen4 Diamond Serisi dijital baskı makinesi, Xerox iGen 150'den iGen4'e kadar en son otomasyon ve üretkenlik yeniliklerini sunarak benzersiz esneklik, üretkenlik ve kârlılık sağlar.

Bir bakışta

Standart Renkli Yazdırma
Hesaplanan hız 110 ppm
Önerilen ortalama aylık hacim Ayda 200.000 - 3.750.000 sayfa
Dijital Baskı İşlemcileri Xerox FreeFlow™ Yazdırma Sunucusu
Xerox EX Yazdırma Sunucusu, Fiery™
Sonlandırma Dikişli Setler, Duruma Bağlı, Düz Yatırma, Düzlük, Kitapçık Yapma, Mükemmel Ciltli, Şerit Ciltli
Medya Türleri
 • Kuşe: parlak, mat, donuk, ipek
 • Birinci hamur, dokulu, özel ortamlar
 • Geri dönüşümlü, delikli, ayraçlar, asetatlar, çok çeşitli etiketler, sentetikler
 • DocuCard™, NeverTear, DuraPaper™
 • Hesaplanan hızda karışık desteli işler desteklenir
 • Laklama işleminden önce kuruma süresi gerektirmez
Uygulamalar Kitaplar & Kılavuzlar, Yardımcı Dokümanlar, Doğrudan Posta, Fotoğraf Yayıncılığı, Transpromo
Ayrıntılı Teknik Özellikler
Sonraki Adımlar Fiyat bilgisi isteyin
Yerel satıcı bulun 

Üretkenliğinizi ve kârlılığınızı artırın

iGen4 Diamond Serisi dijital baskı makineleri baştan sona otomasyon sağlayarak kurulum zamanını önemli ölçüde azaltır, görüntü kalitesini artırır, işçilik masraflarını düşürür ve iş dönüş sürelerini kısaltır.

Otomatik baskı kağıt registirasyonu ile, manüel kurulumun yerini öngörülebilir, otomatikleştirilmiş prosedür alır; daha çeşitli kısa süreli işleri kesin kayıtla ve kağıt boyu değişiklikleri için zaman kaybetmeden üretmenize olanak sağlar. Genişletilmiş 660 mm kağıt kapasitesi, geleneksel dijital makinelerde mümkün olmayan işleri üreterek yeni pazarları ve uygulamaları kullanmanıza imkan verir.

Vakit nakit olduğu için, iGen4 Diamond Serisi dijital baskı makineleri, kurulum sürelerini kısaltarak ve müşterilerinize sunabileceğiniz iş türlerini artırarak işletmeniz için üretkenlik ve kârlılık sağlar.

Çalışmanızı otomatikleştirerek daha fazla iş üretin

Otomatikleştirilmiş araçlarımız manüel görevlere harcanan zamanı düşürür ve bu zamanı daha fazla iş üretmek için kullanabilirsiniz.
 • Otomatikleştirilmiş Renk Yönetim Aracı kurulum süresini düşürür; kalibrasyonu, hizalamayı ve sistem profillemeyi otomatikleştirir
 • Otomatik Kağıda Görüntü Ayarı her görüntünün her sayfaya yerleştirilmesinin yanında kağıdın kağıt yolundaki konumunu da otomatik olarak ayarlar
 • Otomatikleştirilmiş JDF Bütünleşik Son İşlem Seçenekleri
 • IntegratedPLUS son işlem çözümü kitapçık baskısı için manüel baskı öncesi veya son işlem kurulumu olmadan temassız, uçtan uca iş akışı sağlar.
 • Otomatikleştirilmiş Web'den Son İşleme çözümü manüel kurulum veya müdahale gerekmeden web tabanlı siparişten baskı öncesine ve son işleme kadar temassız iş akışı sağlar.

Parlak görüntü kalitesi ile müşteri memnuniyeti sağlayın

iGen4 Diamond Serisi'nin canlı görüntü kalitesi ofset baskıya meydan okur ve gelişmiş renk yönetim araçları tutarlı ve yüksek çözünürlüklü renkli görüntüler sağlar
 • Mat kuru mürekkep fotoğraf baskısında pürüzsüz mat bir görünüm sağladığı için hatıra defterleri, tebrik kartları, takvimler, yıllıklar veya diğer fotoğraflı özel uygulamaları üretebilirsiniz.
 • Satır içi spektrofotometre renk ayarlarını ve kalibrasyonu otomatikleştirir, böylece her zaman üstün görüntü kalitesi ve nokta renk tutarlılığı sağlar
 • Daha üstün renkler ve daha çok satan çıktılar sunmak üzere tasarlanan ve seçilen en iyi renk yönetim teknolojileri ve servislerinden oluşan bir koleksiyon olan Xerox Confident Color'a güvenebilirsiniz
Müşteri Başarıları
Dema Advertising and Printing
Print house goes digital and reduces costs

Bizi izleyin:  


Yardımcı Kaynaklar
Ürün Broşürü
İş Akışı Çözümleri
İş akışı çözümleri müşterilerinize ulaşmanıza ve üretkenliği artırmanıza yardım eder
İş akışı yazılımını görün 
İş Geliştirme Çözümleri
Dijital baskı işinizi geliştirecek ve kârınızı artıracak araçlar
ProfitAccelerator™ kaynakları