Xerox iGen™ 150 Press

Yıllardır kalite ile karlılık arasında seçim yapmak zorunda kaldınız. iGen 150 dijital baskı makinesi ile seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız. Sektör lideri teknoloji ve iş akışı iGen 150 her işte bariz kalite ve sıra dışı üretkenlik almanızı mümkün kılar.

Bir bakışta

Standart Renkli Yazdırma
Hesaplanan hız 150 PPM
Önerilen ortalama aylık hacim Ayda 200.000 - 3.750.000 sayfa
Dijital Baskı İşlemcileri Xerox FreeFlow™ Yazdırma Sunucusu
Xerox EX Yazdırma Sunucusu, Fiery™ ile güçlendirilmiş
Sonlandırma Dikişli Setler, Düz Yatırma, Kesme, Kitapçık Yapma, Mükemmel Ciltli, İstifleyici
Medya Türleri
  • Kuşu kaplı, kaplanmamış, dokulu, özel kağıtlar
  • Geri dönüştürülmüş, delikli, sekmeli kağıtlar, slayt, çok çeşitli etiketler, sentetik kağıtlar, DocuCard®, Never Tear, DuraPaper®, UltraMagnet, DocuMagnet
  • Geri dönüştürülmüş, delikli, sekmeli kağıtlar, slayt, çok çeşitli etiketler, sentetik kağıtlar
  • Nominal hızda karışık kağıt baskısını destekler
  • Kaplamadan önce kuruma süresi gerektirmez
Uygulamalar Kitaplar & Kılavuzlar, Yardımcı Dokümanlar, Doğrudan Posta, Fotoğraf Yayıncılığı, Transpromo
Ayrıntılı Teknik Özellikler
Sonraki Adımlar Fiyat bilgisi isteyin
Yerel satıcı bulun 

Sıra Dışı Kalite

Sıra dışı görüntü kalitesi ile her zamankinden daha güvenilir ve daha hızlı
Xerox Confident Colour ile müşterilerinize aradıkları kaliteyi verin. Renk yönetimi gereksinimleriniz ne kadar düz veya karmaşık olursa olsun, sektör lideri renk çözümlerimizle bunları biz halledelim, böylece siz de işletmenizi daha güçlü, daha üretken ve daha esnek kılmaya odaklanın.
iGen 150'nin sahip olduğu güçlendirilmiş görüntü kalitesi teknolojileri sayesinde sıra dışı görüntüler elde etmek artık çok daha kolay. VCSEL teknolojisine ve 150, 180, 210, 250 satır ekranlara sahip yeni 2400 x 2400 görüntüleme sistemi inç karede daha fazla bilgi sunar ve daha çok detay, daha sıkı, uyumlu rozetler ve daha yüksek keskinlik sağlar; böylece dijital baskı kalitesinde müşterilerinizin beklentilerini karşılayabilirsiniz. Mutlu müşteriler, daha fazla iş demektir!
Renk Yönetim Aracımız, kalibrasyon sürecinde manüel müdahaleyi devre dışı bırakır. Böylece her işlemde aynı sıra dışı kaliteyi sağlar ve müşterileriniz size tekrar tekrar gelmekte tereddüt etmez.

Daha Yüksek Karlılık

Artık her saatiniz daha karlı olabilir
Günümüz iş dünyasında, bir saat yalnızca zaman ölçüsü değil, aynı zamanda bir üretkenlik ölçüsü ve sonuçta başarı ölçüsüdür.

The iGen™ 150 Baskı Makinesi bir gündeki saat sayısını değiştiremeyebilir. Peki ya her bir saati daha üretken kılarak daha güçlü bir işletme aracı haline getirirse?
  • Müşteri bağlılığı ile daha güçlü: Müşterilerinizi kaliteyle etkilediğiniz anda uzun vadeli ve devamlı bir müşteri kazanma yolunda büyük bir adım attınız demektir.
  • Daha yüksek iş yetenekleriyle daha güçlü: Güçlü özelliklerin birleşimi sayesinde iGen 150'nin çok çeşitli işler üretme yeteneği benzersizdir ve genellikle müşterileriniz neye uğradıklarını şaşırabilirler.
  • Düşük maliyetler ile daha güçlü: iGen 150 bir çok açıdan operasyonel maliyetlerinizi düşürür; kullanıma hazır çıktıları eskisinden daha hızlı basar, ciddi anlamda daha az süre, ayarlama ve atık gerektirir.
  • Devamlı gelişme ile daha güçlü: iGen 150 yıllar süren çalışmanın, yeniliğin ve müşterilerimizle yaptığımız işbirliğinin ürünüdür

Yenilikçi Teknoloji

Bir İsviçre saati gibi
İsviçre saatlerinin en iyi teknolojiye sahip olduğu ve zamanı doğru ölçmenin en iyi yolu olduğu bilinir ki bu benzetme iGen 150 için de yapılabilir. En iyi teknoloji ve tasarım; iGen 150'yi diğer tüm dijital baskı çözümlerinin kendisiyle kıyaslanacağı bir standart haline getirmektedir.
Entegre Satır içi Spektrofotometre daha hızlı ve kesin renkler, zaman geçtikçe değişmeyen renk kalitesi, PANTONE renk eşleme ve daha önce hiç görmediğiniz düzeyde üretkenlik sunar.

Otomatik Taşıyıcı Dağıtma kuru mürekkeple taşıyıcıyı birleştirmeye yarayan yeni bir yöntemdir. İlk baskıdan son baskıya ve bir işten diğer işe kadar değişmez renk tutarlılığı sağlar.

Resim Yolu: 2-D VCSEL 2400 x 2400 ROS her inçte daha fazla veri ve ofset kalitesine yaklaşan yeni satır ekranları sağlar.

660 mm'lik İstifleyici satır içi son işlem seçenekleri ekleyerek sektördeki en büyük yapraklardan yararlanma olanağı tanır.

Mat Kuru Mürekkep parlak tonlar, ara tonlar ve gölgeli alanlar boyunca tutarlı bir canlı görüntü optimizasyonu sağlayarak fotoğrafçılıkta muazzam bir fırsattan yararlanmak üzere tasarlanmıştır.

Çoklu Üretkenlik

Üretkenliğinizi 24 ile çarpın

iGen 150 ile üretkenliğiniz katlanır. Ne kadar mı? 24 kat demekten mutluluk duyuyoruz. Çünkü iGen 150 günün her saatinde sizi daha üretken ve daha karlı kılar.
Müşterilerinizin gereksinimlerini karşılamak için her vardiyada daha fazla iş üretin.
iGen'in kanıtlanmış üretkenliğinde %25'lik bir saf hız artışı daha fazla işi daha hızlı üretmenize imkan tanır. Saatte 150 A4 sf/dk eşdeğerinde, maksimum 3,000 4/0 660 mm sayfalık baskı yapın.

Büyük fırsatlar yakalamanız için büyük sayfa ebatları.
iGen 150'nin 660 mm'lik sayfa boyu saatte daha fazla baskı, üstün verimlilik, daha az sayfa ve olağanüstü yetenekler sunuyor. İsteğe bağlı 660 mm istifleyici ile birlikte, üretim miktarlarında 660 mm yaprak baskı yapabilirsiniz: son işlem çıkmazları geçmişte kaldı.

Xerox IntegratedPLUS son işlem çözümü
Son işlem cihazı ister yazıcıda satır içi isterse çevrim dışı olsun, artık baskı öncesi kurulumu ve son işlem kurulumu otomatikleştirilebilir. Her iki son işlem dünyasının da en iyisini elde edebilirsiniz: satır içi kullanışlılık ve çevrim dışı esneklik, artı eşsiz iş gücü tasarrufu.
Müşteri Başarıları
Skipnes Kommunikasjon
Workflow software boosts growth and improves bottom line
Copy General
High-end photo book brings resort to life and impresses investors
Daha fazla oku
Gilmore Doculink / ifolor
Xerox iGen 150 Press – the next game changer

Bizi izleyin:  


Yardımcı Kaynaklar
Videolar
Ürün Broşürü
İş Akışı Çözümleri
İş akışı çözümleri müşterilerinize ulaşmanıza ve üretkenliği artırmanıza yardım eder
İş akışı yazılımını görün 
İş Geliştirme Çözümleri
Dijital baskı işinizi geliştirecek ve kârınızı artıracak araçlar
ProfitAccelerator™ kaynakları