Druk cyfrowySystemy produkcyjneKoloroweXerox iGen 150

Cyfrowy system drukujący Xerox iGen 150™

Przez lata musieliśmy wybierać między jakością, a zyskiem. Dzięki cyfrowemu systemowi druku iGen 150, nie musimy już wybierać jednej z opcji. Wiodąca w branży technologia oraz workflow iGen 150, pozwalają uzyskać niezwykłą jakość i wyróżniającą się produktywność przy każdym zleceniu.

W skrócie

Standardowa funkcjonalność Drukowanie w kolorze
Prędkość 150 str./min
Zalecane średnie obciążenie miesięczne Od 200 000 do 3 750 000 stron A4 na miesiąc
Kontroler druku (DFE) Serwer druku Xerox FreeFlow™
Serwer druku Xerox EX, powered by Fiery™
Wykańczanie Bindowanie, Cutting, Oprawa klejona, Oprawa szyta, Stacker, Urządzenie do tworzenia broszur
Typy mediów
  • Powlekany, niepowlekany, z teksturą, nośniki specjalne
  • Makulaturowy, dziurkowany, karty, szeroka gama etykiet, nośniki syntetyczne, DocuCard®, Never Tear, DuraPaper®, UltraMagnet, DocuMagnet
  • Makulaturowy, perforowany, przekładki, folie, szeroka gama etykiet, nośniki syntetyczne
  • Możliwość druku prac na mieszanych nośnikach obsługiwane przy szybkości nominalnej
  • Brak opóźnienia na schnięcie przed powlekaniem
Aplikacje Książki i podręczniki, Materiały reklamowe, Reklama bezpośrednia, Zdjęcia, Druk Transakcyjnopromocyjny
Szczegółowa specyfikacja
Kolejne kroki Zapytanie o wycenę
Znajdź najbliższego dystrybutora 

Wyróżniająca się jakość

Wyróżniająca się jakość obrazu, którą można przewidzieć – szybsze wykonywanie zleceń
Zaoferuj klientom jakość, jakiej poszukują dzięki Xerox Confident Colour. Niezależnie od prostoty, czy złożoności Twoich wymagań odnośnie zarządzania kolorami, aby im sprostać dostarczymy Ci wiodące w branży rozwiązanie, dlatego możesz skoncentrować się na budowaniu solidniejszej, szybciej reagujuącej i bardziej elastycznej firmy.
Dzięki udoskonalonym technologiom obrazowania wbudowanym w iGen 150, osiągnięcie wysokiej jakość obrazów jest łatwiejsze niż wcześniej. Nowy system obrazowania drukujący z rozdzielczością 2400 x 2400 z technologią VCSEL oraz rastrami i liniaturach 150, 180, 210, 250 dostarcza większą ilość informacji na cal kwadratowy – co oznacza większą wyrazistość detali, dokładniejsze detale, lepsze przejścia tonalne oraz większą ostrość. Większa liczba zadowolonych klientów decyduje o szybkości rozwoju firmy!
Układ automatycznej kontroli jakości eliminuje potrzebę ręcznej interwencji w proces kalibracji. Za każdym razem dostarcza tę samą znakomitą jakość odwzorowania, dzięki któremu uzyskasz zaufanie klientów.

Większe zyski

Od teraz każda godzina pracy będzie bardziej dochodowa
W dzisiejszym świecie biznesu, godzina jest nie tylko miarą czasu – jest również jednostką pomiaru produktywności, która decyduje o sukcesie.

Prasa iGen™ 150 nie jest w stanie zmienić liczby godzin dnia. Ale co, jeżeli jest w stanie zmienić charakter każdej godziny, sprawiając, że będzie bardziej produktywna – stanie się narzędziem do uzyskania silniejszej firmy?
  • Silniejsza dzięki lojalności klientów: Zaskocz swoich klientów jakością – to będzie duży krok w kierunku uzyskania długotrwałych relacji z klientami.
  • Silniejsza dzięki większym możliwościom: Dzięki unikalnej mieszance możliwości, iGen 150 jest w stanie zaoferować szeroką różnorodność wydruków – to unikalnej Twoich klientów.
  • Silniejsza dzięki redukcji kosztów: iGen 150 pozwala na redukcję kosztów operacyjnych na wiele sposobów – wydruki gotowe szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, przy znacznie krótszym nakładzie pracy, mniejszej ilości regulacji i mniejszej liczbie odpadów.
  • Silniejsza dzięki ciągłym udoskonaleniom: iGen 150 to kulminacja lat badań, innowacji i współpracy z klientami

Innowacyjna technologia

Jak szwajcarski zegarek
Zegarki szwajcarskie mają opinię najlepszych pod względem technologii oraz dokładności odmierzania czasu – trafna metafora dla iGen 150. Najlepsza technologia i design decydują o tym, że iGen 150 jest standardem względem którego będą oceniane wszystkie inne rozwiązania wydruku cyfrowego.
Zintegrowany spektrofotometr w linii produkcyjnej zapewnia dokładność kolorów, większą stabilność koloru w nakładzie i na arkuszu, wysoką zgodność z kolorami PANTONE oraz poziom produktywności, którego nie udało się osiągnąć nigdy wcześniej.

Automatyczne dozowanie nośnika to nowa metoda łączącą suchy toner i nośnik. Zapewnia stałą jakość koloru, jakość odwzorowania koloru począwszy od pierwszego wydruku do ostatniego i od zlecenia do zlecenia.

Ścieżka obrazu: 2-D VCSEL 2400 x 2400 ROS zapewnia większą ilość danych na jednym calu oraz oferuje nowe ekrany liniowe, które zbliżają się do jakości offsetowych.

Stacker z możliwością odbioru arkuszy o długości do 660 mm umożliwia dodawanie rozwiązań wykańczających inline oraz w pełni wykorzystanie największego wśród wszystkich kolorowych systemów cyfrowych formatu arkusza, tym samym zwiększenie produktywności.

Matowy suchy toner, jego zadaniem jest wykorzystanie olbrzymich możliwości rynku fotograficznego poprzez optymalizację jednolitości połysku przez podkreślenia, tony średnie i cienie.

Zwielokrotnij produktywność

Zwielokrotnij czas wydajności produkcyjnej – 24-krotnie

iGen 150 zwielokrotnia Twoją produktywność. O ile? Chcielibyśmy powiedzieć, że 24-krotnie. Ponieważ iGen 150 sprawia, że jesteś bardziej produktywny i bardziej opłacalny każdej godziny i każdego dnia.
Wykonuj większą ilość zleceń na zmianie, aby spełnić wymagania klientów.
25% wzrost szybkości dzięki udowodnionej produktywności iGen – pozwala na wykonywanie większej ilości zleceń w krótszym czasie. Drukuj do 3 000 4/0 660 mm arkuszy na godzinę – co odpowiada 150 A4 ppm.

Większe formaty arkuszy zapewniają większą ilość możliwości.
Wielkość arkusza 660 mm iGen 150 sheet zwiększa szybkość wykonywania zleceń na godzinę, zwiększa wydajność, przy mniejszej liczbie arkuszy oraz zapewnia wyjątkowe możliwości. Razem z opcjonalną układarką 660 mm, możesz produkować arkusze 660 mm w ilości produkcyjnej – tzw. wąskie gardło wykończenia stanie się przeszłością.

Rozwiązanie do wykańczania Xerox IntegratedPLUS
Od teraz ustawienia przygotowania do wydruku oraz wykańczające można zautomatyzować, bez względu na to, czy urządzenie wykończające znajduje się w trybie automatycznym, czy ręcznym drukarki. Dostajesz to co najlepsze z obydwu światów wykończeń – wygodę pracy automatycznej i elastyczność pracy ręcznej oraz niezrównane oszczędności na ilości pracy.
Sukcesów Klientów
Skipnes Kommunikasjon
Workflow software boosts growth and improves bottom line
Copy General
High-end photo book brings resort to life and impresses investors
Więcej
Gilmore Doculink / ifolor
Xerox iGen 150 Press – the next game changer

Przydatne zasoby
Filmy
Broszura produktowa
Rozwiązania — przepływ czynności
Rozwiązania do zarządzania przepływem pracy pomagają łączyć się z klientami i zwiększać produktywność
Patrz oprogramowanie do zarządzania przepływem pracy 
Narzędzia wsparcia biznesowego
Narzędzia do rozwijania biznesu w zakresie druku cyfrowego i zwiększania zysków
Zasoby pakietu ProfitAccelerator™