Xerox iGen™ 150


בקש הצעת מחיר

הורדת קובצי PDF

הצג הדגמה

 • Xerox iGen 150 slide1
 • Xerox iGen 150 slide2
 • Xerox iGen 150 slide3

מכונת הדפוס™ Xerox iGen™ 150

במשך שנים נאלצת לבחור בין איכות ורווח. בעזרת מכונת הדפוס הדיגיטלית iGen 150 אינך צריך עוד לבחור באחד על חשבון האחר. הטכנולוגיה המובילה בתעשייה שעליה מבוססת מכונת הדפוס iGen 150 וזרימת העבודה שלה מאפשרות להשיג איכות ויצרנות יוצאות מן הכלל בכל עבודה.

בקצרה

יכולות סטנדרטיות הדפסת צבע לתעשייה
מהירות הדפסה 150 דפים בדקה
כמות חודשית ממוצעת מומלצת 200,000 - 3,750,000 דפים בחודש
בקר הדפסה שרת הדפסה Xerox FreeFlow™
שרת הדפסה Xerox EX, מופעל על-ידי Fiery™
גימור חיתוך, יצירת חוברות, כריכה בפריסה שטוחה, כריכה מושלמת, מערים, ערכות מהודקות
מדיה להדפסה
 • מצעים מצופים, לא מצופים, עם מרקם ומיוחדים
 • ממוחזרים, מנוקבים, לשוניות, שקפים, מגוון רחב של מדבקות, מלאכותיים, ®DocuCard, עמידים בפני קריעה, DuraPaper®, UltraMagnet, DocuMagnet
 • ממוחזרים, מנוקבים, לשוניות, שקפים, מגוון רחב של מדבקות, מלאכותיים
 • עבודות המשלבות מצעים בגדלים שונים נתמכות במהירות הנקובה
 • ללא זמן ייבוש לפני הציפוי
יישומים ספרים ומדריכים למשתמש, חומר שיווקי, דיוור ישיר, כניסה לתחום הדפסת התמונות, קידום מכירות עסקי
מפרטים מפורטים
השלבים הבאים בקש הצעת מחיר

איכות יוצאת מן הכלל

איכות התמונה הנהדרת צפויה ומהירה להפקה יותר מאי פעם
הענק ללקוחותיך את האיכות שאותה הם מחפשים עם בטחון הצבע של Xerox. לא משנה מהי דרגת המורכבות של צורכי ניהול הצבע שלך, תן לנו לספק את פתרונות הצבע המובילים בתעשייה שייענו עליהם. כך תוכל להתמקד באתגרים של פיתוח העסק שלך לעסק חזק יותר, שמגיב מהר יותר וגמיש יותר.
הודות לטכנולוגיות לשיפור איכות התמונה המובנות במכונת הדפוס iGen 150 עכשיו קל יותר מאי פעם להגיע לאיכות תמונה יוצאת מן הכלל. מערכת דימות חדשה ברזולוציה של 2400x2400 עם טכנולוגיית VCSEL ורשתות בצפיפות של 150, 180, 210 ו-240 שורות מכניסות כמות גדולה יותר של מידע לכל אינץ' רבוע וכך משפרות הופכות את הפרטים לצפופים, ברורים וחדים יותר כך שתוכל לענות על ציפיות האיכות של לקוחותיך מהדפוס הדיגיטלי. לקוחות מרוצים יותר מובילים לצמיחה עסקית גדולה יותר!
כלי תחזוקת הצבע שלנו מבטלים את הצורך בהתערבות ידנית כחלק מתהליך הכיול. הם מספקים את אותה אחידות צבע נהדרת בכל פעם, כך שלקוחותיך יסמכו על אחידות הצבע שיקבלו ויחזרו אליך עם עבודות נוספות.

רווחיות משופרת

עכשיו תוכל להפיק יותר מכל שעת עבודה
בעולם העסקי שבו אנחנו חיים שעה היא יותר מסתם יחידה למדידת זמן, היא היחידה שבה נמדדת היצרנות ולבסוף גם ההצלחה.

מכונת הדפוס iGen™ 150 לא יכולה לשנות את מספר השעות ביממה. אך מה אם היא יכולה לשפר את היעילות בכל שעת עבודה? מה אם היא למעשה כלי שיאפשר לך לפתח את העסק?
 • צמיחת העסק הודות לנאמנות לקוחות: אם לקוחותיך יתרשמו מאיכות העבודה שאתה מספק, עשית צעד משמעותי בכיוון יצירת לקוח נאמן וחוזר.
 • צמיחת העסק הודות לקיבולת עבודה גדולה יותר: באמצעות מגוון של יכולות רבות עוצמה, מכונת הדפוס iGen 150 מסוגלת להפיק באופן בלעדי מגוון רחב של עבודות שישאירו את לקוחותיך פעורי פה.
 • צמיחת העסק הודות לצמצום עלויות: מכונת הדפוס iGen 150 מצמצמת את עלויות התפעול שלך במספר דרכים. היא מאפשרת לך להדפיס פלט ללקוח במהירות גדולה יותר מאי פעם, עם זמן עבודה קצר משמעותית, כמות נמוכה יותר של כוונונים והתאמות ידניים והיא מייצרת פחות פסולת.
 • צמיחת העסק הודות לשיפור מתמיד: מכונת הדפוס iGen 150 היא התוצר של מחקר ארוך, חדשנות ושיתוף פעולה עם לקוחותינו.

טכנולוגיה חדשנית

כמו שעון שווייצרי
שעונים שוויצרים ידועים בטכנולוגיה המשובחת שממנה הם בנויים ובדייקנותם, ואין מתאימים מהם כדי לתאר את מכונת הדפוס iGen 150. הטכנולוגיה והמבנה הטובים ביותר הופכים את מכונת הדפוס iGen 150 לאמת המידה שמולה נמדדים כל שאר פתרונות הדפוס הדיגיטלי.
הספקטרופוטומטר המובנה מספק דיוק צבע משופר במהירות גבוהה יותר, אחידות צבע לאורך זמן, התאמה לצבעי PANTONE ודרגת יעילות שאין שנייה לה.

פיזור אוטומטי של חומר נשא היא שיטה חדשה לשילוב בין דיו יבש וחומר נשא. השיטה מפיקה אחידות צבע משופרת מתחילת העבודה ועד לסיומה, ובין עבודות שונות.

נתיב תמונה: סורק פלט סריקה 2-D VCSEL 2400 x 2400 מאפשר להכניס כמות גדולה יותר של פרטים בכל אינץ' וצפיפות רשת הדפסה שמתקרבת לאיכות של דפוס אופסט.

עורם 660 מ"מ מאפשר לך להוסיף פתרונות גימור למכונת הדפוס כחלק מרצף העבודה כדי לנצל את חותך הגיליונות הגדול בתעשייה להגדלת היצרנות שלך.

דיו יבש מט מיועד לתעשיית הדפסת התמונות על-ידי מיטוב אחידות המראה המבריק בין הגוונים הבהירים, גווני הביניים והגוונים הכהים.

הכפל את היצרנות

הכפל את היצרנות שלך פי 24

הרץ כמות גדולה יותר של עבודות בכל משמרת כדי לעמוד בדרישות הלקוחות.
השיפור המוכח בשיעור של 25% במהירות הגולמית שמספקת מכונת הדפוס iGen 150 מאפשר לך להפיק כמות גדולה יותר של עבודות ביחידת זמן. הדפס עד 3,000 גיליונות 4/0 660 מ"מ בשעה – זאת כמות המקבילה ל-150 דפי A4 בשעה.

גיליונות גדולים יותר להזדמנויות גדולות יותר.
הגיליון בגודל 660 מ"מ שבו משתמשת מכונת הדפוס iGen 150 מספק יותר בכל שעה: יעילות משופרת, שימוש בפחות גיליונות ויכולות בלעדיות. ביחד עם העורם 660 מ"מ האופציונלי, תוכל להריץ עבודות המבוססות על גיליונות 660 מ"מ. צווארי הבקבוק בשלב הגימור שייכים להיסטוריה.

פתרון הגימור IntegratedPLUS של Xerox
עכשיו תוכל למכן את הגדרות שלבי ההכנה לדפוס והגימור גם אם התקן הגימור שלך הוא חלק מרצף העבודה וגם אם לא. אתה מקבל את המיטב משני עולמות הגימור--הנוחות של התקן המשולב ברצף העבודה עם הגמישות של התקן לא מקוון, בנוסף לחסכון בכוח אדם.
iGen 150 מכפילה את היצרנות שלך. פי כמה? אנחנו אוהבים להגיד שפי 24 מכיוון שמכונת הדפוס iGen 150 הופכת את העסק שלך ליעיל ורווחי יותר לאורך כל שעות היממה.
סיפורי הצלחה של לקוחות
Skipnes Kommunikasjon
Workflow software boosts growth and improves bottom line
Copy General
High-end photo book brings resort to life and impresses investors
עוד
Gilmore Doculink / ifolor
Xerox iGen 150 Press – the next game changer

קישורים שימושיים
סרטונים
עלון מוצר
פתרונות זרימת עבודה
תהליכי תהליך העבודה מקלים על התקשורת עם הלקוחות ומשפרים את תפוקת העבודה שלך.
ראה תוכנות לתהליך העבודה 
פיתוח עסקי
כלים לקידום עסק הדפוס הדיגיטלי שלך ולהגדלת הרווחים
משאבי ProfitAccelerator™‎