Xerox Hizmet Kişiselleştirme

Daha önce yapamadığınız işleri yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Xerox Hizmet Kişiselleştirme

Xerox Hizmet Kişiselleştirme (XSIS ve Kişisel Uygulama Hizmeti/CAS) ortak sektörel ihtiyaçlara, uygulama özelliklerine veya üretkenlik hedeflerine sahip seçilmiş bir müşteri grubunun benzersiz gereksinimlerini karşılamak için uçtan uca sistemler tasarlar ve uygular.

Bilinen yöntemler size uygun değilse, Kişiselleştirme ile size yardımcı olabiliriz. Eğer benzersiz veya sıra dışı iş akışları veya uygulamalar gerekiyorsa, sizinle birlikte çalışarak Xerox ürününüzün, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamasını garanti ederiz.

İşletmeniz için hayati önemdeki bir özelliği veya standart ürünlerde olmayan bir fonksiyonu karşılamak için bir defaya mahsus çözümler sağlayabiliriz. Rekabet üstünlüğü sağlayabilecek uçtan uca iş akışları veya son işlem çözümleri bunlara dahildir. Ayrıca aşağıdaki mevcut Hizmet Kişiselleştirme çözümlerinden herhangi birisini de kişiselleştirebiliriz.

MatchAssure MatchAssure
Xerox® MatchAssure tek bir yazıcıda, bir yazıcı filosunda ve farklı konumlarda en zorlu standartları karşılamanız için basit, hızlı ve tutarlı renkler sunmanızı sağlayan ideal çözümdür. MatchAssure, bir bilgisayara yüklü olan yazılımı ekli bir X-Rite® spektrofotometre ile birleştirerek her dijital baskı makinesi için doğruluk oranı yüksek bir Hedef Profili oluşturur. Broşür indir 
Videoyu göster 
Xerox Confident Color
2 Bıçaklı Kesici Xerox 2 Bıçaklı Kesici
Kitapçığın her üç tarafı da kesilerek kitapçık Üretici Son İşlemci ve Xerox® KareKatlama™ Kesici Modülü ne sahip Versant® 80, Versant® 2100, Xerox® Renkli 800i/1000i Baskı Makineleri, Xerox C75 Renkli Baskı Makinesi ve Xerox J75 Renkli Baskı Makinesinde üretilen kare katlamalı kitapçıklarda full-bleed (kenar payı olmayan) özelliği sağlayarak profesyonel bir görüntü verir. Bu satır içi çözüm göreceli olarak küçük alanlara çekici, full-bleed, düz kitapçıklar üretir ve çok sayıdaki isteğe bağlı uygulamalar için mükemmeldir.
  • Kullanıcı müdahalesini en aza indirmek ve kitapçık bütünlüğünü sağlamak için satır içi çözüm
  • 80 gsm ağırlığında 25 sayfaya varan kitapçıklar üretir
  • Güvenilir, güçlü tasarım
  • Kesme boyutları hızlı ve tam olarak ayarlanabilir
  • Asimetrik kesme seçeneği
  • 5 mm kalınlığa varan kitapçıklar üretir
  • Benzersiz arayüz (DFA gerekmez)
Broşür indir