Indywidualna oferta Xerox

Pomagamy Ci pracować w sposób, w jaki wcześniej było to niemożliwe.

Indywidualna oferta Xerox

Indywidualna oferta Xerox (XSIS i Custom Applications Services/CAS) pozwala na opracowanie i wdrożenie rozwiązań, które spełnią wymagania wielu różnorodnych grup klientów.

Jeśli Twoje wymagania są wyjątkowe lub inne niż zwykle, chętnie przedstawimy Ci nasze produkty i rozwiązania. Xerox z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Możemy zapewnić jedyne w swoim rodzaju rozwiązania, które spełnią kluczowedla Twojego biznesu wymaganiaOferowane rozwiązania obejmują optymalizację przepływu prac lub urządzenia do wykańczania, które mogą stanowić Twoją przewagę konkurencyjną. Możemy dopasować do potrzeb każde z istniejących w naszej ofercie rozwiązań.

MatchAssure MatchAssure
Xerox® MatchAssure to doskonałe rozwiązanie umożliwiające proste i szybkie a także spójne reprodukowanie koloru. MatchAssure pozwala na spełnienienienajbardziej wymagających standardów kolorystycznych w odniesieniu do pojedynczej maszyny, kilku maszyn lub w ramach wielu lokalizacji. MatchAssure łączy oprogramowanie z dołączonym spektofotometrem X-Rite® w celu opracowania bardzo dokładnego profilu docelowego dla każdej maszyny drukującej. Pobierz broszurę 
Obejrzyj film wideo 
Xerox Confident Colour
Przycinarka 2-nożowa Przycinarka 2-nożowa Xerox
Zapewnia profesjonalny wygląd dokumentu dzięki przycinaniu wszystkich trzech krawędzi broszury, także w przypadku broszur z kwadratowym grzbietem, wykonanych na urządzeniu Versant® 80, Versant® 2100, Xerox® Color 800i/1000i, Xerox Color C75 i Xerox Color J75, i przy użyciu Xerox® SquareFold™ Trimmer Module. To rozwiązanie in-line wytwarza atrakcyjne,broszury z prostokątnym grzbietem przy względnie niewielkich nakładach i jest doskonałe do szerokiej gamy zastosowań.
  • Rozwiązanie inline minimalizujące konieczność interwencji ze strony operatora i gwarantujące integralność broszury
  • Wytwarza broszury do 25 arkuszy o gramaturze 80 g/m2
  • Niezawodna, wytrzymała budowa
  • Możliwość szybkiej i precyzyjnej regulacji rozmiaru przycinania
  • Opcja przycinania asymetrycznego
  • Produkcja broszur o grubości do 5 mm
  • Wyjątkowy interfejs (niewymagający DFA)
Pobierz broszurę