Druk cyfrowyConfident Colour

Xerox Confident Colour

Kolor, na którym możesz polegać.

Xerox Confident Colour

Odrzuć niepewność przy zarządzaniu kolorami i sprawnie wykonuj każde zlecenie.

Xerox Confident Colour to połączenie technologii, doświadczenia z zakresu doradztwa, narzędzi do rozwoju działalności, rozwiązań dopasowanych do potrzeb oraz partnerów, którzy pomogą zarządzać i produkować wydruki w najlepszym możliwym kolorze. Od pojedynczych pras cyfrowych stosujących podstawowe, wbudowane narzędzia, aż po floty urządzeń z opcją globalnego zarządzania kolorem, stosujące zautomatyzowane narzędzia SaaS (oprogramowanie jako usługa) – dzięki Xerox możesz dostarczać wydruki kolorowe z poczuciem pewności.

Certyfikacja koloru

Fogra

IDEAlliance Digital Press Certification

G7 Master

PANTONE

Technologia: Innowacyjne i niezawodne prasy oraz rozwiązania do początkowego etapu procesu.
Każda prasa produkcyjna w naszym portfolio została opracowana w celu zapewniania wyjątkowego, ostatecznego koloru, od pierwszego do ostatniego wydruku, podczas każdego zlecenia, dzień po dniu.

Doradztwo: Nasze doświadczenie, Twój zysk.
Korzystaj z bogactwa wiedzy z zakresu poligrafii i sprawnie wejdź w świat cyfrowego koloru.

  • Nasi inżynierowie ds. obrazowania cyfrowego mają doświadczenie w świecie offsetu, które pozwala im na zaoferowanie kompleksowych rozwiązań do zarządzania kolorem, które wzmocnią Twoją firmę.
  • Dzięki konsultantom ds. zarządzania kolorem, którzy pomogą Ci w konfiguracji systemu cyfrowego, będziesz działać dużo szybciej.
  • Xerox G7 Masters oraz FOGRA Digital Printing Experts to elitarna grupa zawodowców, którzy są ekspertami w dziedzinie zarządzania kolorem i, którzy pomogą Ci osiągnąć optymalne wyniki.
Partnerzy od innowacji biznesowych: Nie jesteś sam. Pomoc jest zawsze w pobliżu.
Partnerstwa charakteryzujące się wartością dodaną liderów w branży pracujących wspólnie po to, aby dostarczyć zgodny, wyróżniający się kolor.

  • Czasami najlepszym sposobem, aby coś zrobić, jest pozwolić zrobić to komuś innemu. Właśnie dlatego jesteśmy partnerem firm myślących przyszłościowo, które oferują produkty, usługi i rozwiązania w dziedzinie koloru dopasowane do wszelkich potrzeb. A ze względu na to, że przestrzegamy formalnych procesów w celu zapewnienia jakości, możesz mieć pewność, że są one najlepsze w branży.
Rozwiązania niestandardowe: Wyjątkowe rozwiązanie bez względu na żądanie klienta.
Możemy stworzyć odpowiednie rozwiązanie, spełniające wyjątkowe wymagania dot. koloru.

  • Jeśli posiadasz specjalne zastosowanie lub wymaganie biznesowe, którego nie możesz zrealizować przy użyciu naszej standardowej oferty, możemy zmodyfikować i udoskonalić standardową drukarkę produkcyjną Xerox oraz zintegrować rozwiązania do zarządzania przepływem zadań w celu stworzenia niestandardowego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb.
  • Bez względu na to, czy zajmujesz się drukiem komercyjnym i starasz się zwiększyć wydajność poprzez automatyzację, prowadzisz zakład, usiłujący spełnić różne specyfikacje dot. koloru lub dążysz do przekształcenia w celu integracji różnych opcji produkcji, możemy dopasować zarządzanie kolorem do Twoich potrzeb, aby umożliwić wykonywanie zadań, które były niemożliwe wcześniej, zapewniając przy tym ich rentowność.
Narzędzia wsparcia biznesowego: Odkryj i skorzystaj z nowych możliwości oraz obszarów rozwoju.
Produktywna realizacja zleceń w kolorze jest połową sukcesu. Druga połowa to zagwarantowanie powtarzalności tych zleceń. Pomożemy zachęcić i utrzymać klientów, którzy oczekują wyjątkowego koloru, tak abyś mógł rozwijać swoją działalność dzięki zleceniom zapewniającym większą wartość.

  • Usługi dla rozwoju biznesu Oferta zewnętrznych konsultantów, którzy przyniosą do Twojej firmy bogactwo, jakim jest wiedza.
  • Zajęcia szkoleniowe, np. Designing for Digital oferują zawodowcom od projektowania i przygotowania do druku wszystko to, co jest im potrzebne do produkowania wyjątkowego i spójnego koloru.
Znajdź go w tych produktach Xerox
Nasza pełna gama kolorowych drukarek produkcyjnych jest obsługiwana przez technologie i narzędzia Confident Colour.
Cyfrowe prasy kolorowe Xerox
Serwer druku Xerox FreeFlow
Obejrzyj filmy wideo (po angielsku)
Xerox Confident Colour:
Kolor, na którym możesz polegać.


Demo of IntegratedPLUS Color Management and MatchAssure

MatchAssure

Rozwiń nową działalność z Xerox Confident Colour

Prawdziwa technologia cyfrowa w iGen4 EXP zachwyca klientów
Dowiedz się więcej o Confident Colour
Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem ds. sprzedaży Xerox lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu do zarządzania kolorem Confident Colour.

Zapytanie o wycenę