Dijital Baskı Uygulamaları

İşletmenizi geliştirmenize ve daha fazla kâr etmenize yardımcı olacak doğru dijital baskı uygulamaları.

Xerox'un ileri düzey dijital baskı teknolojisi ve hizmetleri, işletmenizin gelişmesi ve kârınızın yükselmesine yardımcı olacak doğru baskı uygulamaları sağlar. Baskı uygulamalarına yönelik uçtan-uca çözümlerimiz, müşteri tabanınızı büyütmenize ve heyecan verici yeni fırsatlarla mevcut müşterilerinizin bağlılığını artırmanıza yarayacaktır. Bu heyecan verici fırsatlar arasında neler mi olabilir? Hatıra fotoğrafı baskıları, katlanan sert malzeme üzerine yapılan baskılar, kullanımı sınırlı dijital kitaplar için anında üretim, ticari belgeler için tümleşik pazarlama mesajları içeren baskı işleri, çapraz medya posta kampanyaları ve İnternet'ten baskı işlevi üzerinden kişiselleştirme özellikli yardımcı dokümanlar...

Kâr getirecek ve işletmenizin yeni zirvelere hızla yükselmesine yarayacak dijital baskı uygulamaları oluşturmanız için doğru baskı ekipmanlarını, iş akışı ve yazılım çözümlerini (değişken veriler dahildir) ve son işlem teçhizatlarını kombine edip bir araya getirmenize yardımcı olabiliriz!


Ambalaj Üzeri Baskılar
Ambalaj Üzeri Baskılar

Hedefi belirgin, özelleştirilmiş üzeri baskılı ambalajlar üreterek fırsatlarınızı büyütün – Bu baskılar, özelleştirilmiş promosyon araçları, ilaç kutuları, özel markalı yiyecekler ve ürün örnekleri için idealdir. Xerox Automated Packaging Solution ile desteklenen Xerox Otomatik Ambalaj Çözümü, ambalajlar üzerine baskı yapmaya yönelik tümleşik bir düzenlenmiş dijital çözümdür.
Broşür indir 

Videoları izle
De Budelse b.v.
Mediaware

Örnek olay incelemelerini indirin
APIX
Graphic West Machinery
Fotoğraf Yayıncılığı
Fotoğraf Yayıncılığı

Kitap şeklinde fotoğraf albümleri, fotoğraflı kartlar ve takvimler gibi Xerox fotoğraf yayıncılığı çözümleri sunarak kârınızı artırın. Fotoğraf yayıncılığı uygulamalarını işletmenizin çekirdek faaliyetlerinden biri haline getirin ve müşteri talepleri ile kârınızın artmasını izleyin.

Videoları izle
ifolor
SendOutCards

Örnek olay incelemelerini indirin
Access Co.
Copy General
De Budelse b.v.

Kitaplar ve Kılavuzlar
Kitaplar ve Kılavuzlar

Kullanımı sınırlı ve az miktar gerektiren özel baskı uygulamalarından kâr edin. Bu tür ürünler arasında kitap şeklinde fotoğraf albümleri, kataloglar, kılavuzlar ve öğretmenlere özel kitapçıklar vardır. Dijital baskı, bu özel ihtiyaçları karşılamak üzere kullanımı sınırlı ürünleri ucuza basmak için en uygun çözümdür.

Örnek olay incelemelerini indirin
Jubels b.v.
Pazazz
Printagraph
Doğrudan posta
Doğrudan Posta

Müşterilerinizle, ilgi alanları ve gereksinimlerine karşılık veren, hedefi çok belirgin, alakalı postalarla temas kurun. Yüksek kalitede renk ve kişiselleştirme özellikli dijital baskılar, müşterilerinizden yanıt alma oranlarını yükseltirken pazar yatırımlarınızın getirisinde artış sağlar.

Örnek olay incelemelerini indirin
CopyCat
GHC Media
Pondres


Yardımcı Dokümanlar
Yardımcı Dokümanlar

Güçlü ve çarpıcı pazarlama malzemeleri bir markaya duyulan yakınlığı ve satışları artırır. Xerox'un İnternet'ten baskı çözümlerinden biriyle yardımcı dokümanlarınızı talebe göre ve gerektiği zaman basarak markanızı koruyun ve depolama masraflarınızı düşürün.

Örnek olay incelemelerini indirin
Kwik Kopy Fitzroy
La Imprenta Ya
RICG
Transpromo
Transpromo

Aylık faturalarınız ve hesap özetlerinize kişiselleştirilmiş, hedefi belirgin promosyonlar ekleyerek her zaman kullandığınız ticari bilgi dokümanlarınızı etkili pazarlama araçlarına dönüştürün.

Örnek olay incelemelerini indirin
CDS Global
Latcham Direct
Earthcolor
Hizmet Kişiselleştirme
Daha önce yapamadığınız işleri yapmanıza yardımcı oluyoruz.
Çözüm