Aplikacje do druku cyfrowego

Odpowiednie aplikacje pomocne w rozwoju i zwiększaniu zyskowności Twojej firmy

Zaawansowana technologia druku cyfrowego i usług Xerox umożliwia wspomaganie przez odpowiednie zastosowania druku rozwoju Twojej firmy i zwiększania jej zysków. Nasze całościowe rozwiązania w zakresie zastosowań druku pomogą w poszerzeniu bazy klientów i zwiększeniu lojalności obecnych odbiorców dzięki wspaniałej nowej ofercie obejmującej drukowanie pamiątek fotograficznych, składanych wydruków na kartonie, produkcję dokładnie na czas książek cyfrowych o małych nakładach, druki transakcyjne ze zintegrowanymi komunikatami marketingowymi, kampanie reklamy bezpośredniej na różnych nośnikach oraz zindywidualizowane materiały pomocnicze wykorzystujące funkcję zamawiania druku przez Internet.

Pomożemy w połączeniu odpowiedniego sprzętu drukującego, obiegu prac oraz rozwiązań programowych (w tym opartych na zmiennych danych) oraz sprzętu wykańczającego w celu zbudowania zastosowań druku cyfrowego, które zwiększą zyski i przeniosą Twoją firmę na nowe wyżyny!


Drukowanie opakowań
Drukowanie opakowań

Poszerz swoje możliwości, produkując kierowane do określonego odbiorcy, wyspecjalizowane opakowania – idealnie nadające się jako zindywidualizowane narzędzia promocyjne, opakowania farmaceutyczne, etykiety żywności sprzedawanej pod obcą marką lub próbki produktów. Xerox Automated Packaging Solution do prasy iGen4® jest zintegrowanym, przeznaczonym do wbudowania w linię produkcyjną rozwiązaniem do druku opakowań.
Pobierz broszurę 

Obejrzyj filmy wideo
De Budelse b.v.
Mediaware

Pobierz studium przypadku
APIX
Graphic West Machinery
Zdjęcia
Zdjęcia

Zwiększ zyski, oferując rozwiązania Xerox do wydruków fotograficznych w postaci książek fotograficznych, pocztówek i kalendarzy. Włącz ofertę fotograficzną do podstawowej działalności firmy, aby zwiększyć zyski oraz popyt na usługi.

Obejrzyj filmy wideo
ifolor
SendOutCards

Pobierz studium przypadku
Access Co.
Copy General
De Budelse b.v.

Książki i podręczniki
Książki i podręczniki

Osiągaj zyski z wyspecjalizowanych zastosowań drukarskich wymagających małych nakładów, takich jak książki fotograficzne, katalogi, podręczniki i książki dla nauczycieli. Druk cyfrowy idealnie się nadaje do ekonomicznego drukowania małych nakładów spełniających te specyficzne potrzeby.

Pobierz studium przypadku
Jubels b.v.
Pazazz
Printagraph
Marketing bezpośredni
Reklama bezpośrednia

Nawiąż więź z klientami za pomocą skierowanych do określonych odbiorców, istotnych przesyłek pocztowych dotyczących konkretnych zainteresowań i potrzeb adresatów. Zindywidualizowany druk cyfrowy o wysokiej jakości kolorze zwiększa wskaźnik odpowiedzi i przyspiesza zwrot z inwestycji marketingowych.

Pobierz studium przypadku
CopyCat
GHC Media
Pondres


Materiały reklamowe
Materiały reklamowe

Wydajne, frapujące materiały marketingowe zwiększają zainteresowanie marką i sprzedaż. Chroń swoją markę i zmniejsz koszty magazynowe, drukując materiały pomocnicze na żądanie i w zależności od potrzeb za pomocą rozwiązania Xerox do zamawiania druku przez Internet.

Pobierz studium przypadku
Kwik Kopy Fitzroy
La Imprenta Ya
RICG
Druk Transakcyjnopromocyjny
Druk Transakcyjnopromocyjny

Zmień zwykłe dokumenty transakcyjne w skuteczne narzędzia marketingowe poprzez dodanie do miesięcznych rachunków i sald indywidualizowanych, skierowanych do określonego odbiorcy promocji.

Pobierz studium przypadku
CDS Global
Latcham Direct
Earthcolor
Indywidualna oferta
Pomagamy Ci pracować w sposób, w jaki wcześniej było to niemożliwe.
Rozwiązania