יישומי הדפסה דיגיטלית

היישומים הנכוניםשיעזרו לצמיחה ולרווחים של העסק שלך.

טכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית המתקדמת והשירותים של Xerox מאפשרים ליישומי ההדפסה הנכונים להצמיח את העסק שלך ולהגדיל את הרווחים. פתרונות מקצה-לקצה שלנו ליישומי הדפסה יעזרו לך להרחיב את מאגר הלקוחות שלך ולהגדיל נאמנות של לקוחות קיימים עם הצעות חדשות ומרגשות - כולל הדפסת תמונות למזכרת, הדפסת קרטון מתקפל, הפקה דיגיטלית ממש-בזמן של ספרים בכמויות קטנות, משימות הדפסה עסקיות עם הודעות שיווק משולבות, מסעות פרסום חוצי-מדיה ישירים בדואר וחומרי שיווק מותאמים אישית המתאפשרים הודות ליכולת אינטרנט-להדפסה.

אנחנו נעזור לך לשלב את ציוד ההדפסה, תזרים העבודה ופתרונות התוכנה (כולל נתונים משתנים) וציוד הגימור הנכונים לבניית יישומי ההדפסה הדיגיטלית שיניעו את הרווחים שלך ויזניקו את העסק שלך לגבהים חדשים!


הדפסת אריזות פרסונאליות
הדפסת אריזות פרסונאליות

הרחב את ההזדמנויות של על ידי הפקת אריזה מודפסת מכוונת וממוקצעת – מתאים במיוחד לכלי קידום מכירות מותאמים אישית, קופסאות מוצרים תרופתיים, מוצרי מזון עם תווית אישית או דוגמיות מוצר. Xerox Automated Packaging Solution עבור iGen4® Press הוא פתרון דיגיטלי רציף משולב להדפסת אריזות.
הורד את העלון 

צפה בווידאו
De Budelse b.v.
Mediaware

הורד ניתוח מקרה
APIX
Graphic West Machinery
כניסה לתחום הדפסת התמונות
כניסה לתחום הדפסת התמונות

הגדל את תמונת הרווחים שלך על ידי הצעות פתרונות Xerox להוצאה לאור של תמונות כמו ספרי תמונות, כרטיסים ולוחות שנה. כלול יישומי הוצאה לאור של תמונות בעסק שלך וראה כיצד הרווחים והדרישה מלקוחותיך גדלים.

צפה בווידאו
ifolor
SendOutCards

הורד ניתוח מקרה
Access Co.
Copy General
De Budelse b.v.

ספרים ומדריכים למשתמש
ספרים ומדריכים למשתמש

התבלט בשוק הצפוף על ידי הצעת הדפסה דיגיטלית של ספרים בכמויות קטנות צור רווח מיישומי הדפסה מקצועיים שמצריכים הדפסה בכמויות קטנות, כולל ספרי תמונות, קטלוגים, מדריכים וספרי מורה. הדפסה דיגיטלית מתאימה התאמה מושלמת להדפסה כלכלית של כמויות קטנות כדי לתת מענה לצרכים הספציפיים הללו.

הורד ניתוח מקרה
Jubels b.v.
Pazazz
Printagraph
דיוור ישיר
דיוור ישיר

התחבר ללקוחות שלך בעזרת דיוור ייעודי ורלוונטי שעונה לתחומי העניין ולצרכים האישיים שלהם. הדפסה דיגיטלית עם צבע באיכות גבוהה והתאמה אישית משפרם את שיעורי ההיענות ומזרז של ההחזר על ההשקעה שלך בשיווק.

הורד ניתוח מקרה
CopyCat
GHC Media
Pondres


חומר שיווקי
חומר שיווקי

חומרי שיווק חזקים ומשכנעים המשפרים את ההיענות למותג ואת המכירות. הגן על המותג שלך וצמצם את עלויות האחסון על ידי הדפסת חומרי שיווק לפי דרישה ועל פי צורך עם פתרון אינטרנט-להדפסה של Xerox.

הורד ניתוח מקרה
Kwik Kopy Fitzroy
La Imprenta Ya
RICG
קידום מכירות עסקי
קידום מכירות עסקי

הפוך את המסמכים העסקיים הרגילים שלך לכלי שיווק יעיל על ידי הוספת הצעות מתאמות אישית וממוקדות לחשבונות חודשיים.

הורד ניתוח מקרה
CDS Global
Latcham Direct
Earthcolor

צור איתנו קשר


בקש הצעת מחיר

פתרונות דפוס בהתאמה אישית
עוזרים לך לבצע עבודות שלא היית יכול לבצע עד היום
ראה פתרונות