Dünya artık daha basit. Xerox'la…

A world made simpler...by Xerox

> videoyu izle

İşle ilgili önceden tahmin edebileceğimiz tek şey önceden tahmin edilemeyeceğidir. İş, kimi zaman ani gelişmeler yüzünden kimi zaman işin doğası gereği karışık ve sürekli değişkendir. Başarılı bir şirketin yapması gereken, bu tahmin edilemezliği yönetebilmek için şirketin alt yapısını oluşturan teknolojiyi, yazılımı ve iş süreçlerini olabildiğince etkin ve verimli kullanabilmektir. Bunu Xerox’tan daha iyi anlayan olamaz. İş süreçleri ve doküman yönetiminde dünyanın lider şirketiyiz. Teknolojilerimiz, uzmanlığımız ve hizmetlerimiz, her koşulda şirketinizin daha etkili ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Xerox şirketinizin merkezinde olduğu sürece, gerçek iş dünyasındaki yerinizi almak için hazırsınız demektir.

Taahhütlerimiz
Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde ve topluluklarda kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle davranmamız gerektiğine inanıyoruz. Bunun için iki kapsamlı nedenimiz var: iyi bir vatandaşlığın doğru davranış biçimi olduğuna, doğru şekilde davranmanın ise işimiz için iyi olduğuna inanıyoruz.
Yenilik
Çevre
Vatandaşlık
Xerografinin icadından, Affiliated Computer Services’i satın aldığımız güne kadar, iş ortamınızı değiştiren ve kaynaklarınızı özgürleştiren ve gerçek işinize odaklanmanızı sağlayan cesur hamleler yapıyoruz.
Şirket Bilgileri

Norwalk’deki Genel Merkezimiz ve 180 ülkede 140.000 çalışanımızla, şirketinize hiçbir zaman uzakta olmadık. Yaklaşık 22 milyar dolarlık bir şirket olarak, iş süreci ve doküman yönetimi bakımından dünyanın lider şirketiyiz. İşinizi ve bilginizi yönetmenize yardımcı olmak için, idari hizmetlerden baskı işlerinize kadar, uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Gelisen Pazarlar Operasyonu
Xerox Gelisen Pazarlar Operasyonu (DMO) dünya çapinda gelismekte olan pazarlarda büyüme yaratmaya odaklanmis bir operasyondur. Bu operasyon, Latin Amerika, Orta Dogu, Afrika, Orta ve Dogu Avrupa , Avrasya ülkeleri , Hindistan ve Rusya’yi kapsamaktadir. Müsterilerimiz 140 ülkede Xerox ürün ve servislerinin tümüne operasyon agimiz ve is ortaklarimiz sayesinde ulasabilirler. Xerox markasinin dünya çapindaki güçlü degerleri DMO bölgesini de yönetmektedir.

Orta Ve Dogu Avrupa, Israil ve Türkiye
Xerox’un Orta ve Dogu Avrupa operasyonlarinin bölgesel yönetim merkezi olan CIT, Xerox’un Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Slovenya, Hirvatistan, Romanya ve Moldovya Cumhuriyetiyle, Israil ve Türkiye’deki operasyonlarinin yönetimini yapan gruptur. Xerox direk satis ve genis bir ag üzerindeki, yerel isortaklari araciligiyla hizmet vermektedir.

Yatırımcı İlişkileri
Yıllık Raporlar

Kariyer
Xerox’ta Kariyer Fırsatları