Uprość swój świat...dzięki Xerox

A world made simpler...by Xerox

> obejrzyj film

Jedną z podstawowych cech biznesu jest to, że z zasady jest on nieprzewidywalny. Znajduje się on w nieładzie i stale się zmienia – niekiedy przypadkowo, niekiedy zgodnie z planem. Zwycięskie firmy nawigują po tym nieprzewidywalnym morzu dzięki temu, że technika, oprogramowanie i procesy robocze stanowiące ich rdzeń działają tak efektywnie i skutecznie, jak to możliwe. Xerox doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jesteśmy czołową międzynarodową korporacją zajmującą się zarządzaniem procesami biznesowymi i dokumentami. Nasze rozwiązania techniczne, doświadczenia i usługi sprawiają, że firmy naszych klientów mogą działać efektywniej i skuteczniej w każdej sytuacji.

Dzięki silnej współpracy z firmą Xerox nasi klienci sa gotowi na prawdziwy biznes.

Nasze zobowiązania
Głęboko wierzymy w potrzebę odpowiedzialnego postępowania jako przykładna korporacja w społecznościach i krajach, w których działamy. To przekonanie ma dwie podstawowe przesłanki. Pierwsza to wiara, że przykładne postępowanie jest właściwym sposobem zachowania. Druga to świadomość tego, że właściwy sposób zachowania ma pozytywny wpływ na prowadzony przez nas biznes.
Innowacje
Środowisko
Przykładne postępowanie
Od wynalezienia metody kserograficznej po przejęcie Affiliated Computer Services, Inc. (ACS) podejmujemy wyzwania, które zmieniają krajobraz biznesowy i zwalniają zasoby klientów, tak aby mogli się skupić na naprawdę ważnej kwestii – na prawdziwym biznesie.
Informacje o firmie

Firma ma główną siedzibę w Norwalk, Connecticut, zatrudnia 140 000 pracowników w 180 krajach i dzięki temu zawsze jest blisko swoich klientów. Ponieważ nasz roczny przychód zbliża się do progu 22 mld USD, jesteśmy czołową międzynarodową korporacją zajmującą się zarządzaniem procesami biznesowymi i dokumentami. Oferujemy prawdziwie kompleksowe rozwiązania, od obsługi zaplecza do drukowania dokumentów, pomagając naszym klientom w prowadzeniu biznesu i zarządzaniu informacjami.

DMO- Organizacja Rynkow Rozwijajacych sie
Xerox DMO_Organizacja Rynkow Rozwijajacych sie – koncentruje sie na kreowaniu wzrostu mozliwosci dla firm na swiatowych rynkach wschodzacych, miedzy innymi w Ameryce Lacinskiej, Afryce, Europie Wschodniej i Centralnej, w krajach Eurazji, Indiach, Rosji oraz na Bliskim Wschodzie. Klienci Xerox maja dostep do pelnego portfolio naszych produktów, materialów eksploatacyjnych i serwisów poprzez siec firm operatorskich, spólki stowarzyszone, koncesjonariuszy, dustrybutorów, resellerów i dealerów w ponad 140 krajach. Te same wartosci- silna globalna reputacja oraz rozponawalnosc, które stanowia podstawe silnej pozycji marki Xerox, sa takze kluczem do dzialania grupy DMO.

Centralna i Wschodnia Europa, Izrael i Turcja (CIT)
Grupa CIT to grupa regionalna Xerox w Europie Srodkowej i Wschodniej i obejmuje Polske, Wegry, Czechy, Slowacje, Sowenie, Chorwacje, Rumunie oraz Moldawie. Dodatkowo przekazuje uwagi i sluzy rada zarzadom oddzialów w Izraelu oraz Turcji. Firma prosperuje poprzez bezposrednia sprzedaz do klienta oraz stale rosnaca siec lokalnych partnerów oraz resellerów.
Relacje inwestorskie
Sprawozdania roczne

Praca
Oferty pracy Xerox