‏עולם פשוט יותר...הודות ל-Xerox

A world made simpler...by Xerox

> צפה בווידאו

הדבר היחיד שצפוי בעולם העסקים הוא שהוא בלתי צפוי בעליל. זהו עולם חסר סדר המשתנה ללא הרף - לפעמים במקרה ולפעמים מתוך תכנון מראש. אחד הדברים שעסקים מצליחים עושים כדי להתמודד עם עולם בלתי צפוי זה הוא לוודא שהטכנולוגיה, התוכנה ותהליכי העבודה שמהווים את בסיס הארגונים שלהם מתפקדים בצורה היעילה ביותר האפשרית.

חברת Xerox מבינה זאת טוב יותר מכולם. אנחנו נחשבים לחברה המובילה בעולם מבחינת ניהול תהליכים ומסמכים עסקיים. הטכנולוגיות, המומחיות והשירותים שלנו מאפשרים לעסק שלך לתפקד בצורה יעילה יותר בכל מצב.

עם מוצרי Xerox בלב החברה שלך, אתה מוכן להיכנס לעולם העסקים הרציניים.

תחומי המחויבות שלנו
אנו מאמינים בכל ליבנו בצורך בהתנהלות אחראית בתור אזרח ארגוני טוב בקהילות ובמדינות שבהן אנו פועלים. קיימות שתי סיבות כוללות לזאת - אמונה ברעיון שאזרחות טובה היא הדרך הנכונה לפעול ואמונה חשובה לא פחות ברעיון שהדרך הנכונה מועילה לעסקים.
חדשנות
סביבה
אזרחות
החל מהמצאת השימוש במכונות העתקה ועד לרכישת Affiliated Computer Services, Inc.‎ ‏(ACS), אנחנו נוקטים צעדים נועזים שמשנים את הנוף העסקי ומפנים משאבים כדי שתוכל להתמקד במה שחשוב באמת: העסקים הרציניים שלך.
מידע על החברה

עם משרדים ראשיים בנורווק, קונטיקט ו-‏140,000 עובדים ב-‏180 מדינות, אנחנו תמיד נמצאים בקרבתך. בתור חברה ששוויה מתקרב ל-22 מיליארד דולר, אנחנו נחשבים לחברה המובילה בעולם מבחינת ניהול תהליכים ומסמכים עסקיים. אנו מספקים פתרונות אמיתיים מקצה לקצה, החל מתמיכה בתחום המנהלי ועד לעמוד המודפס, כדי לסייע לך לתפעל את העסק ולנהל את המידע שלך.

פעילות זירוקס בשווקים מתפתחים (DMO) מתמקדת ביצירת אפשרויות צמיחה עבור חברות בשווקים מתעוררים ברחבי העולם, ובכלל זה אמריקה הלטינית, המזרח התיכון, אפריקה, מרכז ומזרח אירופה, מדינות אירואסיה, הודו ורוסיה. ללקוחותינו יש גישה לכל קו המוצרים והשירותים של זירוקס, הודות לרשת של חברות הפעלה, חברות בת, מיזמים משותפים, שותפויות עסקיות, משווקים מורשים, מפיצים מורשים וסוכנים בלמעלה מ-140 מדינות. אותם ערכים, שמהווים את הבסיס למוניטין החזק ממנו נהנית זירוקס ברחבי העולם, מנחים גם את פעילות DMO.

מרכז ומזרח אירופה, ישראל ותורכיה (CIT)
קבוצת CIT מהווה את המטה האזורי לפעילות זירוקס במרכז ומזרח אירופה וכוללת את פולין, הונגריה, צ'כיה, סלובקיה, סלובניה, קרואטיה, רומניה ומולדובה. בנוסף היא מספקת הכוונה ניהולית בכירה לפעולות החברה בישראל ובתורכיה. החברה פועלת באמצעות שילוב של צוות מכירה ישיר עם רשת הולכת וגדלה של שותפים ומפיצים מקומיים.

קשרי משקיעים
דוחות שנתיים

קריירות
משרות ב-Xerox