צור משרד ירוק


במסגרת המחויבות שלנו ב- Xerox לקיימות אנו מנסים לעזור לך למצוא דרכים לעבוד חכם יותר, מהר יותר ובדרכים שיעזרו לשורה התחתונה שלך ולסביבה. שתף רעיונות עם עמיתים לעבודה ועם ההנהלה בחברה שלך כדי ליצור משרד ירוק ולהפוך את הקיימות לחלק מהדנ"א של החברה שלך.
7 העצות של Xerox ליצירת משרד ירוק
פתרונות סביבתיים שעובדים
סרטון: השג הפחתה ניתנת למדידה בעלות, צריכה ופסולת במשרד
שבעה שלבים למשרד ירוק
 • השתמש בכלים אלקטרוניים: תוכנה שמפשטת את האופן שבו אתה משתמש במסמכים וכלים מקוונים שהופכים את התקשורת שלך לפשוטה יותר.
  • צמצם את הזמן והאנרגיה המושקעים בתהליכים ידניים מבוססי נייר עם תכנת ניהול זרימת עבודה וכלי שיתוף פעולה. Xerox DocuShare, יחד עם מדפסות משולבות מאופשרות סריקה יכולים להקטין את עלויות ההפקה, האחסון והמשלוח של מסמכי נייר.
  • שלח וקבל מידע באמצעים אלקטרוניים עם כלי eCommerce הקל לשימוש וכלי Account Management eTools החינמיים שיעזרו לך לנהל ציוד וחוזים של Xerox, להגיש קריאות מונה ולהזמנות עבודה באופן מקוון, לשלם חשבוניות באופן מקוון ועוד.
  תוכנת ניהול התוכן הארגונית Xerox DocuShare
  עיין בפתרונות התוכנה למשרד

 • השתמש בנייר באופן חכם. הדפס על שני צדי הנייר, נקרא גם "דופלקס". הדפס תמונות מרובות על כל עמוד והדפס רק את הכמות הדרושה לך בזמן שאתה זקוק לה. השתמש בנייר עדיף מבחינת שימור הסביבה כמו למשל High Yield Business Paper של Xerox שבייצורו משתמשים בחצי מכמות העצים המשמשים לייצור נייר רגיל. הדפס על נייר המאושר לתקני ניהול יערות ברי קיימא או השתמש בניירות עם תוכן ממוחזר.
  פוסטר: 5 עצות לשימוש ירוק בנייר

 • מחזר את הנייר שבו אתה משתמש. התקן ברחבי המשרד פחים לאיסוף נייר למחזור או לשימוש חוזר. כל טונה של חומר ממוחזר בשימוש חוסך ליצרני נייר שימוש ב-3.5 טונות סיבים חדשים.
  מדריך הנייר של Xerox

 • שאף לקבלת ENERGY STAR®. שדרג מוצרים ישנים והתקן מערכות חדשות ויעילות יותר והחיסכון יצטבר.
  מוצרי Xerox עם אישור ENERGY STAR: 4/1/2007 – היום

 • החלף מכונות צילום או מדפסות במדפסות משולבות שעושות הכל. מדפסת משולבת אחת שמעתיקה, מדפיסה, סורקת ושולחת פקסים יכולה להשתמש במחצית האנרגיה של כל ההתקנים הנפרדים הללו.
  מדפסות משולבות של Xerox

 • אל תזרוק מחסניות טונר ריקות. החזר לנו בדואר משולם מראש את המחסניות שלך לשימוש חוזר ולמחזור. או שקול מדפסת או מדפסת משולבת ללא מחסנית, עם דיו מוצק, שמייצרת כ-90% פחות פסולת ביחס למדפסת לייזר בצבע מקבילה.
  מחזר חומרים מתכלים של Xerox

 • חפש ציוד משרדי המתוכנן לייצור מחדש או למחזור בתכנון ההתקנים של Xerox מושקעת מחשבה על מחזור ועל שימוש חוזר.
  תכנון מוצרים לשימוש חוזר