Zmniejszenie zużycia energii w celu ochrony klimatu

Przemysł musi chronić środowisko. W tym celu redukujemy emisję związków węgla, ograniczając zużycie energii w naszych zakładach, inwestując w rozwiązania oszczędzające energię i obniżające emisję gazów cieplarnianych, a także oferując naszym klientom cyfrowe drukarki wielofunkcyjne oraz rozwiązania energooszczędne.
Zmniejszenie emisji związków węgla - Energy Challenge 2012
  • Celem naszego programu Energy Challenge 2012 jest obniżenia emisji gazów cieplarnianych przez nasze zakłady na całym świecie o 10% od roku 2002 do roku 2012. W 2007 roku ustaliliśmy nowy cel: redukcje o 25%.
    dowiedz się więcej o tym, jak Xerox zmniejsza emisję związków węgla
  • Xerox rygorystycznie wdrożył szeroko zakrojony program zarządzania energią oraz wprowadził nowe technologie, co pozwoliło zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych do końca 2007 roku o 21%.
Oszczędności związane z programem ENERGY STARDrukarki wielofunkcyjne oszczędzają energięEnergooszczędne rozwiązania i usługiPartnerstwo w celu zmniejszenia ryzyka zmian klimatycznych
  • Xerox to pierwsza firma z sektora zaawansowanych technologii, która dołączyła do programu United States Climate Action Partnership (USCAP).
  • Xerox jest członkiem programu Business Roundtables Climate RESOLVE.
  • Xerox uczestniczy w prowadzonym przez inwestorów projekcie Carbon Disclosure, który zachęca firmy do ujawniania ich poglądów na zagrożenia i szanse, jakie niesie ze sobą zmiana klimatu w zakresie działalności gospodarczej, obliczania emisji gazów cieplarnianych i strategii redukcji.