Smart eSolutions ve Centreware Web: Xerox Hesap Yönetimi

Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri

Otomatik Sayaç Okuma ve İşlem Yapılabilir Kaynakların Yönetimi

Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri modern ve hesaplı bir baskı ortamı sağlar. Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri sunar:

Otomatik Sayaç Okuma: Sayaç okuma ve gönderme işlemini otomatikleştirerek sayaç değerlerini toplama ve raporlama sürecindeki manüel aşamaları ortadan kaldırır, hatasız faturaları garanti eder.

İşlem Yapılabilir Kaynakların Yönetimi: Ne zaman toner ve mürekkep gerekeceğini tahmin etmenin basit ve otomatikleştirilmiş yoludur.

Cihaz Görüntüleri: Xerox® Device Agent Panelini kullanarak ağdaki yazıcılarınızı izleyin ve yönetin.

Başlaması Çok Kolay
  • Xerox® Device Agent kullanışlı Müşteri paneli gibi birçok avantajdan yararlanmak için Xerox Cihaz Aracısını (Xerox® Device Agent) indirin ve tüm baskı cihazlarınızı, otomatik yeniden bağlantı, otomatik bulma, kendi alarmlarınızın konfigürasyonu, açılır pencereler ve e-postalarınızı izleyin. Ürününüzün Xerox® Device Agent tarafından desteklendiğini kontrol edin ve onayladıktan sonra ücretsiz indirmeye başlayın.
  • Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri, Device Direct ile Xerox'un birçok yeni ürününde standart bir özellik olarak mevcuttur; ekstra yazılım gerekmez. Tek ihtiyacınız, Xerox ürününüzün harici bir ağa bağlanmasıdır. Device Direct tarafından desteklenen ürünlerin tam listesini görün.
  • Xerox® Device Agent veya Device Direct üzerinden bağlantı kurulduğu anda Xerox Ortağınız ile işbirliği içinde çalışarak avantajlardan yararlanın.
Sistem Gereksinimleri
Xerox® Device Agent yalnızca aşağıda belirtilen Windows işletim sistemlerini kullanan belirli bilgisayarlara kurulacak şekilde geliştirilmiştir. Bilgisayarınızın bu koşulları karşıladığından emin değilseniz lütfen Ağ Yöneticinize ulaşın.

İşletim Sistemi: (32 ve 64 bit)Windows® XP (Service Pack 3)
Windows Server® 2003 (Service Pack 2)
Windows Server® 2008 (Service Pack 1) ve 2008 R2 (Service Pack 1)
Windows® 7 Professional, Enterprise ve Ultimate
Windows Vista® (Service Pack 2 Ultimate, Business ve Enterprise)
Windows Server® 2012
Windows® 8, Windows® 8 Pro, Windows® Enterprise
BellekWindows® XP ve Windows Server® 2003 için 512 MB RAM (1GB Önerilir)
Windows Vista®, Windows® 7 ve Windows® 8, Windows Server® 2008, 2008 R2, 2012 için 1GB RAM (1.5 GB Önerilir)
İşlemci 1.7 GHz veya üstü işlemci
Sabit DiskMinimum boş alan uygulama için yaklaşık 100 MB ve daha önce kurulmadıysa Microsoft®.NET framework için 500 MB'a kadardır.
Minimum Çözünürlük 1024x768
İzinler Yönetici hesabını veya yönetici yetkilerine sahip bir hesap kullanarak uygulama yazılımını istemci bilgisayara kurmalısınız.
İnternet bağlantısıGerekli
Notlar:
  1. Ana bilgisayarlarınızı Microsoft Corporation'ın sağladığı en güncel önemli düzeltme ekleriyle ve hizmet sunumlarıyla güncellemenizi öneririz.
  2. Ağ Aktarım Kontrol Protokolü/İnternet Protokolü (TCP/IP) yüklenmiş ve faal olmalıdır.
  3. SNMP-etkin cihazlar ve SNMP'yi ağ üzerinden gönderebilme özelliği gerektirir. Xerox® Device Agent'ın kurulacağı bilgisayarda veya diğer ağ bilgisayarlarında SNMP'nin etkinleştirilmesi gerekmez.
  4. Uygulamayı kurmadan önce Microsoft®.NET 3.5 (Service Pack 1) kurmanız gerekir.
  5. Uygulama, diğer SNMP-tabanlı uygulamaların veya diğer Xerox yazıcı yönetim araçlarının kurulduğu bir bilgisayara kurulmamalıdır; aksi halde birbirlerinin çalışmasını engelleyebilirler.