החזון של צ'סטר קרלסון

לפני שבעים וחמש שנה פיתח צ'סטר קרלסון דרך קלה יותר לשכפל מידע המוצג על נייר. המצאה זאת, שכונתה בשם 'זירוגרפיה' חוללה מהפכה בתחום שיתוף המידע ולבסוף גם בצורת העבודה המשרדית. הטכנולוגיה שפיתח קרלסון סימנה גם את היווסדה של החברה שלנו, Xerox.

המורשת של קרלסון ממשיכה להימצא בלב ההוויה של Xerox. הגאונות שעליה מבוססת הטכנולוגיה שפיתח קרלסון והלהט שלו להפיכת רעיון לעסק בר-קיימא הם ערכים שעוברים בין עובדי Xerox כבר יותר מ-75 שנה, מאז שבוצע הצילום באמצעות טכנולוגיית הזירוגרפיה בפעם הראשונה.

לרגל חגיגות יום השנה ה-75, אנחנו חוגגים גם את קרלסון האדם. לכל אורך עבודת המחקר והפיתוח שביצע במעבדה שלו שבאסטוריה שברובע קווינס שבעיר ניו יורק, הייתה לקרלסון רק מטרה אחת: "...לשפר במעט את תפוקת העבודה המשרדית השגרתית ולהפוך אותה לקצת פחות מייגעת." כיום, מספר עשורים לאחר מכן: הפיכת העבודה לפשוטה יותר היא המטרה שעומדת בלב הווייתה של Xerox והערך שאנחנו מספקים ללקוחותינו ב-160 ארצות בעזרתם של 140,000 עובדי Xerox.


אתם מוזמנים לצפות במספר נקודות ציון חשובות בהיסטוריה בת 75 השנים של Xerox ב-75 שניות.


בהשראת צ'סטר קרלסון

Image Map

יש תמיד דרך פשוטה יותר
Xerox נוסדה על עקרון בסיסי אחד: אמונה מעשית בכך שתמיד ניתן להפוך את תהליכי ודרכי העבודה לפשוטים יותר. ולאחר מכן, לפשוטים עוד יותר. זהו היעד שהניע את קרלסון לחתור לפיתוח טכנולוגיה שתעביר את העולם מעידן נייר ההעתקה לפתרון פשוט ויעיל יותר לשימוש. הפתרון של קרלסון מאפשר לשכפל את המידע פעם אחת או אינספור פעמים בלחיצת כפתור אחת. האמונה בפשטות תמשיך לשמש כהשראה לחדשנות שלנו בעשורים הבאים.

אדם לא חייב להיות מדען כדי לחדש ולהמציא
מר קרלסון עבד כעורך דין שהתמחה בתחום הפטנטים, אך זה לא הפריע לו לעמוד בראש אחת מהמהפכות העסקיות הגדולות ביותר בהיסטוריה. פועלו מהווה תזכורת לכך שלכל אחד מאיתנו יש משהו לתרום. כל אחד מאיתנו מביא איתו תובנות, רעיונות, ניסיון ומומחיות ייחודיים שמשפרים את עבודתנו.

לעולם אל תוותר
לעסק בר-קיימא. קרלסון ניסה לשווק את הטכנולוגיה שפיתח לעשרות חברות, ובהן IBM ו-Kodak. הוא נענה בשלילה על-ידי כולן מכיוון שהן לא חשבו שיש צורך בטכנולוגיית שכפול חדשה. רק כשהוא פגש עם ג'ו וילסון מחברת Harold הוא מצא שותף עסקי ששותף לחזון שלו ומוכן להסתכן כדי לקדם את הרעיון הגדול שלו. האומץ, ההתמדה, האיזון הבריא בין סבלנות וחוסר סבלנות והקשיחות המיושנת משהו של קרלסון צריכים להוות השראה לכולנו.

שיתוף פעולה מחזק אותנו
למרות שהטכנולוגיה שפיתח קרלסון הייתה מהפכנית ופורצת דרך, העבודה עם המדענים בחברת Harold היא מה שהביאה את טכנולוגיית הזירוגרפיה לשוק. זאת תזכורת לכך שהישגים אישיים הם חשובים, אך עבודת צוות, שיתוף פעולה והקהילה הם הגורמים העיקריים להצלחה.

מעל לכל, מצוינות
אמנם זה נתפש כמובן מאליו, אבל הקסם האמיתי בהמצאה של קרלסון הייתה העובדה שהיא עבדה. ובעקביות. כדי שזה יקרה היה על כל משוואה...כל תרשים מבנה...כל אום ובורג להיות מתוכננים, מורכבים ומבוצעים בקפידה ובדיוק מרבי. כיום המותג Xerox ממשיך להיות מוכר ביושרה וברף המצוינות הגבוה שלנו. הלקוחות שלנו לא מצפים מאיתנו לפחות. ומגיע להם לקבל את הטוב ביותר.התחברו עם Xerox

@XeroxCorp
Posted 11 hours ago

On our blog, we look at using #BigData in a meaningful way in #HR: xerox.bz/1CNLfEm
@XeroxCorp
Posted 13 hours ago

5 #Cloud and #Tech trends to watch in 2015: xerox.bz/1CgnO7T via @techradar
@XeroxCorp
Posted 14 hours ago

@homespunseason Hi Kathie - I'm sorry to hear that. Is there something specific I might be able to help with?
@XeroxCorp
Posted 16 hours ago

Don't forget to tip the #drone! @RetailProphet on the possibilities: xerox.bz/15UP3HF via @RealBusiness
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

Cities and the Digital Frontier – here's what it means to be a #SmartCity: xerox.bz/1zASfoE http://t.co/xx36MH7ER1
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

Four collaboration tools to help boost your team's #productivity at work: xerox.bz/15UmCcM via @RealBusiness
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

12 Ways to Get Your #Sales Team's Phones Ringing: xerox.bz/1zc91r6 via @RealBusiness
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

How Can Ride-Sharing Safety Be Improved? xerox.bz/1yNAb8C #Rideshare #Transit via @RealBusiness
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

On our blog, we look at using #BigData in a meaningful way in #HR: xerox.bz/1HcFV1w
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

5 #Cloud and #Tech trends to watch in 2015: xerox.bz/15T19B3 via @techradar
@XeroxEvents
Posted less than 1 hour ago

@RriveraLaura Welcome to #SimpleAtWork in London! We thought you might find this article interesting: xrx.sm/qlx
@XeroxEvents
Posted less than 1 hour ago

@stuartjcochran Looking forward to seeing you at #SimpleAtWork! Here's an article you might find interesting: xrx.sm/qlu
@XeroxEvents
Posted less than 1 hour ago

Watch @SirKenRobinson @TEDTalks xerox.bz/1Ch3OBO Sir Ken will join us for #SimpleAtWork in London
@XeroxEvents
Posted 2 hours ago

@stevendole Hi Steven! Here's an article you might find interesting: xerox.bz/1COLsqQ We look fwd to seeing you at #SimpleAtWork!
@XeroxEvents
Posted 3 hours ago

@AdvisoryKONNECT We look fwd 2 c Harry Boardman at #SimpleAtWork next week. You might find this article interesting xerox.bz/1ER9b8Y
@XeroxEvents
Posted 3 hours ago

More options, more flexibility - find out more at Hunkeler Innovationdays on the #Xerox stand xerox.bz/1ErBehS http://t.co/nphKrzZP3w
@XeroxEvents
Posted 3 hours ago

Want to learn how to simplify your business processes? We'll show you how. Join us for a special event xerox.bz/1ER6i8o #SimpleAtWork
@XeroxEvents
Posted 4 hours ago

@donovanfrew Hi Donovan! Here's an article you might find interesting: xrx.sm/qln We look fwd to seeing you at #SimpleAtWork!
@XeroxEvents
Posted 4 hours ago

RT @dannywootton: I’m looking forward to being part of a panel discussion on 4th Feb about #innovation in outsourcing at #SimpleAtWork with…
@XeroxEvents
Posted 5 hours ago

@SundarBhardwaj Here's an article you might find interesting: xrx.sm/qlv Looking fwd to seeing you at #SimpleAtWork next week!