החזון של צ'סטר קרלסון

לפני שבעים וחמש שנה פיתח צ'סטר קרלסון דרך קלה יותר לשכפל מידע המוצג על נייר. המצאה זאת, שכונתה בשם 'זירוגרפיה' חוללה מהפכה בתחום שיתוף המידע ולבסוף גם בצורת העבודה המשרדית. הטכנולוגיה שפיתח קרלסון סימנה גם את היווסדה של החברה שלנו, Xerox.

המורשת של קרלסון ממשיכה להימצא בלב ההוויה של Xerox. הגאונות שעליה מבוססת הטכנולוגיה שפיתח קרלסון והלהט שלו להפיכת רעיון לעסק בר-קיימא הם ערכים שעוברים בין עובדי Xerox כבר יותר מ-75 שנה, מאז שבוצע הצילום באמצעות טכנולוגיית הזירוגרפיה בפעם הראשונה.

לרגל חגיגות יום השנה ה-75, אנחנו חוגגים גם את קרלסון האדם. לכל אורך עבודת המחקר והפיתוח שביצע במעבדה שלו שבאסטוריה שברובע קווינס שבעיר ניו יורק, הייתה לקרלסון רק מטרה אחת: "...לשפר במעט את תפוקת העבודה המשרדית השגרתית ולהפוך אותה לקצת פחות מייגעת." כיום, מספר עשורים לאחר מכן: הפיכת העבודה לפשוטה יותר היא המטרה שעומדת בלב הווייתה של Xerox והערך שאנחנו מספקים ללקוחותינו ב-160 ארצות בעזרתם של 140,000 עובדי Xerox.


אתם מוזמנים לצפות במספר נקודות ציון חשובות בהיסטוריה בת 75 השנים של Xerox ב-75 שניות.


בהשראת צ'סטר קרלסון

Image Map

יש תמיד דרך פשוטה יותר
Xerox נוסדה על עקרון בסיסי אחד: אמונה מעשית בכך שתמיד ניתן להפוך את תהליכי ודרכי העבודה לפשוטים יותר. ולאחר מכן, לפשוטים עוד יותר. זהו היעד שהניע את קרלסון לחתור לפיתוח טכנולוגיה שתעביר את העולם מעידן נייר ההעתקה לפתרון פשוט ויעיל יותר לשימוש. הפתרון של קרלסון מאפשר לשכפל את המידע פעם אחת או אינספור פעמים בלחיצת כפתור אחת. האמונה בפשטות תמשיך לשמש כהשראה לחדשנות שלנו בעשורים הבאים.

אדם לא חייב להיות מדען כדי לחדש ולהמציא
מר קרלסון עבד כעורך דין שהתמחה בתחום הפטנטים, אך זה לא הפריע לו לעמוד בראש אחת מהמהפכות העסקיות הגדולות ביותר בהיסטוריה. פועלו מהווה תזכורת לכך שלכל אחד מאיתנו יש משהו לתרום. כל אחד מאיתנו מביא איתו תובנות, רעיונות, ניסיון ומומחיות ייחודיים שמשפרים את עבודתנו.

לעולם אל תוותר
לעסק בר-קיימא. קרלסון ניסה לשווק את הטכנולוגיה שפיתח לעשרות חברות, ובהן IBM ו-Kodak. הוא נענה בשלילה על-ידי כולן מכיוון שהן לא חשבו שיש צורך בטכנולוגיית שכפול חדשה. רק כשהוא פגש עם ג'ו וילסון מחברת Harold הוא מצא שותף עסקי ששותף לחזון שלו ומוכן להסתכן כדי לקדם את הרעיון הגדול שלו. האומץ, ההתמדה, האיזון הבריא בין סבלנות וחוסר סבלנות והקשיחות המיושנת משהו של קרלסון צריכים להוות השראה לכולנו.

שיתוף פעולה מחזק אותנו
למרות שהטכנולוגיה שפיתח קרלסון הייתה מהפכנית ופורצת דרך, העבודה עם המדענים בחברת Harold היא מה שהביאה את טכנולוגיית הזירוגרפיה לשוק. זאת תזכורת לכך שהישגים אישיים הם חשובים, אך עבודת צוות, שיתוף פעולה והקהילה הם הגורמים העיקריים להצלחה.

מעל לכל, מצוינות
אמנם זה נתפש כמובן מאליו, אבל הקסם האמיתי בהמצאה של קרלסון הייתה העובדה שהיא עבדה. ובעקביות. כדי שזה יקרה היה על כל משוואה...כל תרשים מבנה...כל אום ובורג להיות מתוכננים, מורכבים ומבוצעים בקפידה ובדיוק מרבי. כיום המותג Xerox ממשיך להיות מוכר ביושרה וברף המצוינות הגבוה שלנו. הלקוחות שלנו לא מצפים מאיתנו לפחות. ומגיע להם לקבל את הטוב ביותר.התחברו עם Xerox

@XeroxCorp
Posted 1 day ago

@ExecRank Thanks for recognizing Sophie Vandebroek as a top CTO!
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

@jtkpainter Sorry to hear that you are having issues with service. I am looping in @XeroxSupport to provide assistance.
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

Why it might be time for a renewed focus on internal #recruiting xerox.bz/1wx7vNR
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

London plans to spend more than a billion dollars on better #bike infrastructure over the next decade: xerox.bz/1sE7XWM
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

Hardware, software and services deepen the #Xerox channel: xerox.bz/YYZUwK via @CRN
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

Four apps that can help you find a #parking spot right now: xerox.bz/1p40G1o #Transit via @RealBusiness
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

Beyond the buzzword, what lies ahead in #cloud computing. xerox.bz/1txAPUS via @RealBusiness
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

@flexitstretchit Love it! Happy Friday.
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

@Spectrum3847 We are proud to support @FRCTeams! Great way to get students involved in #innovation!
@XeroxCorp
Posted 1 day ago

@JuliusCaesar69 Thanks for the #FF! Happy Friday.
@XeroxEvents
Posted less than 1 hour ago

@StrategicMD Looking for high-speed, color cut-sheet technology xerox.bz/1scMWrP We'd love to show you the iGen 150 at Graph Expo!
@XeroxEvents
Posted 2 hours ago

@StrahmMailing Visit us at Graph Expo to learn about production inkjet capable of printing up to 832 ft/min! xerox.bz/XBB5Fr
@XeroxEvents
Posted 4 hours ago

@Staples We're thrilled to host you at Graph Expo. xerox.bz/1uRMJIs Stop by & see our portfolio of production inkjet technology!
@XeroxEvents
Posted 4 hours ago

Follow us @XeroxEvents for more updates on the #XeroxForum in Madrid xrx.sm/pze
@XeroxEvents
Posted 5 hours ago

@SR_Corporate Thought you'd be interested in this video on specialty substrates xerox.bz/1BX0CZa We can show you more in booth #1213
@XeroxEvents
Posted 6 hours ago

Don't miss Xerox President Andrew Copley at #XeroxForum! xrx.sm/pze
@XeroxEvents
Posted 1 day ago

@JohnsonQuin wonderful! What days will you be there?
@XeroxEvents
Posted 1 day ago

@SpectrumPrintCo Interested in high-speed, production inkjet technology? Check our offerings & visit us at Graph Expo xerox.bz/1wxj0VF
@XeroxEvents
Posted 1 day ago

@hzabala7 We'd love to show you the Xerox iGen 150 Digital Press…we have it at Graph Expo in booth #1213 xerox.bz/1tz4jlh
@XeroxEvents
Posted 1 day ago

@SourceHOV Looking to take your print business further? xerox.bz/1qRSh6K Visit us at Graph Expo to see Digital Publisher in action!